Marka

FORM “OFİS PROJELERİ” İÇİN CLIMATE MASTER SU KAYNAKLI ISI POMPALARI SUNUYOR

Su ve toprak kaynaklı ısı pompası konusunda 50 yılı aşkın deneyimi ve yılda 50 bin adedin üzerindeki imalatıyla yüksek imalat hacmine sahip firma Climate Master’ın 1993 yılından beri temsilciliğini yapan Form Şirketler Grubu, çevre dostu ürünüyle ofislerin hem soğutma hem de ısıtma ihtiyacını aynı anda sağlıyor.

Devamını Oku

DEMİRDÖKÜM “KENDİ REKORUMUZU KIRIP, YÜZDE 40 BÜYÜDÜK”

👤DemirDöküm

DemirDöküm, 2017 yılı finansal sonuçlarını ve 2018 hedeflerini açıkladı. DemirDöküm CEO’su Alper Avdel; “2017’de üretim, satış ve büyümede kendi rekorumuzu kırdık. Hedeflerimizin üzerinde yılı yüzde 40 büyüme ile kapadık” dedi.

Devamını Oku

BAUMIT AVRUPA’NIN EN İYİ DIŞ CEPHESİNİ 2018’DE BRATISLAVA’DA SEÇİYOR

👤Baumit

İki yılda bir düzenlenen Baumit Life Challange “Yılın Dış Cephe Yarışması”, bu yıl 2016 yılının birincisi olan ülke Slovakya’nın başkenti Bratislava’da gerçekleşiyor. Baumit’in hizmet verdiği ülkelerden 500’e yakın projenin değerlendirileceği yarışmaya Baumit Türkiye, 4 kategoride 10 iddialı proje ile katılıyor.

Devamını Oku

AUSTROTHERM YENİ FABRİKA YATIRIMI YAPIYOR

👤Austrotherm

Avrupa’nın en önemli inşaat malzemesi üretici gruplarından biri olan, ısı yalıtım ürünleri alanında 65 yıldır faaliyet gösteren Austrotherm, 2017 yıl sonunda Romanya’ya yaptığı fabrika yatırımının ardından, 2018 yılının ilk yatırımını Türkiye’ye yapacağını duyurdu. 2018 yılının Mart ayında faaliyete geçecek yeni fabrika Ankara’da yer alacak.

Devamını Oku

AKFEN YENİLENEBİLİR ENERJİ 242 MW’LIK İLK RÜZGAR SANTRALLERİNİ ÇANAKKALE VE DENİZLİ’DE HAYATA GEÇİRİYOR

👤Akfen Yenilenebilir Enerji

Yerli ve yenilenebilir enerji kaynaklarına odaklanan ve 2020 yılına kadar 4 milyar TL yatırımla 1000 MW’lık ‘temiz kurulu güce’ ulaşmayı hedefleyen Akfen Yenilenebilir Enerji, Çanakkale ve Denizli’deki 4 projede toplam 242 MW güce sahip ilk rüzgar santrallerinin kurulumuna başlıyor.

Devamını Oku