Marka

VEKON DEPREME KARŞI HAFİF ÇELİK YAPI SİSTEMİNİ ÖNERİYOR

Vefa Holding İcra Kurulu Başkanı Turan Koçyiğit, depreme dayanıklılığı, estetiği, konforu, yüksek izolasyon değerleri ile hafif çelik yapı sisteminin deprem kuşağında yer alan Türkiye için vazgeçilmez olduğunu söyledi.

Devamını Oku

RENAULT TRUCKS İBRİCE’NİN KÖMÜR REZERVLERİNİ TAŞIYACAK

Tekirdağ’daki sahalarında linyit kömür üretimi yapan İbrice Maden İşletmeleri, ağır çalışma koşulları için Renault Trucks K XTREM kamyonlarını tercih etti. 250 milyon ton rezerve sahip olan İbrice Maden İşletmeleri, altı adet K520 8x4 K XTREM kamyonlarını teslim aldı.

Devamını Oku

PANASONIC İRAN’DA İLK 5 ŞİRKET İÇİNDE

Türkiye’yi en stratejik bölgeler arasında ele alan Panasonic, İran pazarına ihracat gerçekleştiren şirketler arasında ilk sırada yer alıyor.

Devamını Oku

ESTA CONSTRUCTION DÜNYA SIRALAMASINDA YÜKSELİŞE GEÇTİ

Gerçekleştirdiği dev projelerle adından söz ettiren ESTA Construction, “Dünyanın En Büyük 250 Uluslararası Müteahhidi” listesine bir kez daha adını yazdırdı. ESTA, listedeki Türk firmaları arasında 28’inci sırada yer alarak Türkiye’nin en büyükleri arasında bir kez daha yerini aldı.

Devamını Oku

ÇİMSA YILIN İLK YARISINDA NET SATIŞ GELİRİ 630 MİLYON TL OLDU

👤ÇİMSA

Sabancı Holding iştiraki ve yapı malzemeleri sektörünün global bir oyuncusu olan Çimsa, 2017’nin ilk 6 aylık dönemine dair net satış gelirini 630 milyon TL, net karını ise yaklaşık 79 milyon TL olarak açıkladı.

Devamını Oku

BTM YALITIM SEKTÖRÜNÜN BAKANLIK TARAFINDAN BELGELENDİRİLEN İLK AR-GE MERKEZİNE SAHİP

👤Levent ÜRKMEZ

BTM’nin Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde 1986 yılında kurduğu AR-GE Laboratuvarı, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından “AR-GE Merkezi” olarak belgelendirildi. BTM AR-GE Merkezi, yalıtım sektöründe belgelendirilmiş ilk AR-GE Merkezi oldu.

Devamını Oku

BORUSAN MAKİNA TÜRKİYE’DE iki KOMPONENT REVİZYON MERKEZİ KURACAK

👤Borusan Makina

Türkiye’den Uzak Doğu Rusya’ya kadar geniş bir coğrafyada faaliyet gösteren Borusan Makina ve Güç Sistemleri Kazakistan’da müşteri memnuniyetini artıran iş makinaları için Komponent Revizyon Merkezi’nin benzerlerini İstanbul ve Ankara’da hayata geçirecek.

Devamını Oku

BAUMIT ÇEVREYE DUYARLI PROJELER İÇİN SİLOLU ÜRÜN KULLANIMINI ÖNERİYOR

👤Baumit

Baumit, üretimden ürün tedariğine kadar her aşamada hem kendisi hem iş ortakları için doğal kaynakları en verimli şekilde kullanmaya yönelik sistemler ve ürünler sunuyor.

Devamını Oku