Marka

‘’KENTSEL DÖNÜŞÜMÜN ANAYASASI AÇIK ALAN YARATMAK OLMALI’’

Boğaziçi Üniversitesi’nde düzenlenen İnşaat Ekonomisi Zirvesi’ne katılan sektör temsilcileri Kentsel Dönüşüm’ü konuştu.

Devamını Oku

SARAY ALÜMİNYUM KOMPOZİT PANELLERDE PVDF BOYA KULLANARAK DAYANIMI ARTIRIYOR

👤SARAY ALÜMİNYUM

Saray, alüminyum kompozit panel imalatında nem dayanımı, asit dayanımı, UV dayanımı renk ve parlaklık stabilitesi açısından dünyada bilinen en dayanıklı boya olan Polivinilden Florür (Pvdf) tercih ederek binaların dış cephesinin uzun yıllar ilk günkü gibi kalmasını sağlıyor.

Devamını Oku

AUSTROTHERM TÜRKİYE EPS SEKTÖRÜNDE, AUSTROTHERM geoBLOCK® İLE YAPTIĞI YENİLİKÇİ HAMLESİ YOĞUN İLGİYLE KARŞILANDI

👤TOLGA CELAYER AUSTROTHERM TÜRKİYE Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü

“Austrotherm geoBlock® ürünümüz, geleneksel toprak dolguya alternatif bir hafif dolgu malzemesidir. Bu sadece bir EPS blok değildir, bir mühendislik çözümüdür. Otoyol ve köprü ve altyapı inşaatlarında dolgu malzemesi olarak kullanılan Austrotherm geoBlock®, Türkiye’de EPS sektörünü ileriye taşıyacak bir malzeme. Bu çözümün avantajlarını iyi aktarmak, Türkiye’deki kullanım alanlarını genişletmek ve tüm EPS sektörü için yeni bir pazar yaratmayı istiyoruz. Austrotherm Türkiye’nin bir gurur ürünü olan Austrotherm geoBlock® için çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor.”

Devamını Oku

ACO “SEL BASKINLARINI ÖNLEMEK DOĞRU ŞEHİR PLANLAMASIYLA MÜMKÜN”

Yağış rejimlerinin değişmesi sadece ülkemizde değil, Avrupa’nın en gelişmiş kentlerinde dahi yapay drenaj sistemlerinin tek başına yetersiz kalmasına ve su baskınlarına neden oluyor. Aşırı yağışlar için mutlak çözüm, şehir planlama yaklaşımının değiştirilmesi olarak karşımıza çıkıyor. Tasarladığı drenaj sistemleri ve etkin su yönetimine odaklanan ürünleriyle ACO, anahtar projelere katkıda bulunuyor.

Devamını Oku