Mimari Tasarım Sanat

Y KUŞAĞI İÇIN ŞEKİLLENDİRİLEN YALIN TASARIM AKTİF GROUP YÖNETİM BİNASI

👤TAGO Architects

Odak noktasına kurumsal kimliği koyarak, teknolojiyle entegre, kullanıcı deneyimini üst düzeye taşıyan tasarımlara imza atan EDDA Mimarlık, Aktif Group’un Ümraniye’deki yeni yönetim binasını tasarladı. İç Mimar Eda Tahmaz’ın “Y” kuşağı beklentileriyle şekillendirdiği yönetim binasında, ofisler ve sosyal alanlar birleştirilerek, iş stresinden uzak, dinamik, enerjisi yüksek, ergonomik çalışma ortamı yalın bir tasarımla buluştu.

Devamını Oku

TEKNOLOJİ VE EL İŞÇİLİĞİ İLE BULUŞAN ÖZGÜN TASARIMLAR

👤Hager Berker

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte geçmişte sadece işlevsellik beklenen anahtar prizler, günümüzde işlevselliğin yanında artık dekorasyonda da kendine önemli bir yer ediniyor. Enerji yönetimi ve yaşam konforu alanında özgün tasarımlarla entegre çözümler sunan Hager I Berker, Manufaktur grubunda anahtar prizleri el işçiliği ve üstün teknoloji ile buluşturuyor. İnce bir zanaatkarlıkla müşteri taleplerine göre şekillenen Manufaktur grubu, anahtar priz seçiminde özgün tasarımlara doğru yeni bir akımı başlatıyor.

Devamını Oku

ŞIK, YALIN VE DAYANIKLI ANAHTAR PRİZ

👤Viko

Panasonic Eco Solutions Türkiye, VİKO marka Trenda Metal Inox modeli ile mekanlara ayrıcalık katıyor. Dayanıklılığı ile öne çıkan inox malzemeden üretilen çerçeveye sahip model, zarif çizgisi ile de fark yaratıyor.

Devamını Oku
🔍Tamamını Oku art-img

MODÜLER MUTFAKLARDA ERGONOMİK ŞIKLIK

👤DEMSAŞ

Modüler mutfak sektörünün önde gelen isimlerinden Demsaş, tüketici beklentilerini çağın yenilikleriyle birleştiriyor ve günü yakalayan detaylarıyla zarafetinden söz ettiren mutfaklar sunuyor.

Devamını Oku

BİR YAŞAM ALANI OLAN MUTFAKLARDA PRATİKLİK VE HİJYEN

👤ÇİMSTONE

Sağlık koşullarının büyük önem kazandığı mutfaklarda leke tutmayan, bünyesinde bakteri üremesine izin vermeyen Çimstone, hijyenik bir ürün olarak dikkat çekiyor. Suda çözülebilen nötr bir deterjan ile kolaylıkla temizlenebilen Çimstone tezgahlar, temizlik giderlerinden de önemli ölçüde tasarruf sağlıyor.

Devamını Oku

BASAMAK ATLAYAN TASARIMLAR

👤BİEN SERAMİK

Bien Seramik, basamaklara değer katmak ve basamakları mekanlarla bütünleştirmek için özel karolar tasarladı.

Devamını Oku

ANKASTREDE MİNİMALİST TASARIM

👤Hoover

Hoover, özel olarak tasarladığı ve geliştirdiği ankastre serisi Vanity ile mutfakları şıklık ve teknolojiyle buluşturuyor.

Devamını Oku

ADRES YALIKAVAK PROJESİ WA AWARDS’TAN ÖDÜL ALDI

👤AS ARCHITECTS ve gökhan aksoy ARCHITECTS

AS Architects ve Gökhan Aksoy Architects tarafından tasarlanan “Adres Yalıkavak” projesi World Architecture Community tarafından verilen ödüllerde, 25. proje döngüsünde ödüle layık görüldü.

Devamını Oku