Mimari Tasarım Sanat

🔍Tamamını Oku art-img

YALITIM VE GÜVENLİK SAĞLAYAN PANJURLAR

👤SARAY ALÜMİNYUM

Saray Alüminyum, ürün yelpazesine Sarayroll Panjur ve Kepenk Sistemleri’ni ekledi. Saray, binalardaki yalıtım ve güvenlik sorunlarına önemli bir katkıda daha bulunuyor, mimari uygulamalara sağlamlık ve estetik getiriyor. Mevcut standartların ötesine geçen ölçüleriyle piyasada önemli bir boşluğu dolduruyor.

Devamını Oku

TASARIMDA SINIRLAR KALKIYOR

👤Seramiksan

Türkiye’de ilk defa Seramiksan tarafından üretilen Unistone, 11 mm ve 20 mm kalınlığında 120 x 180 ölçülerinde üretiliyor ve istenilen şekilde kesilebiliyor, işlenebiliyor ve birden fazla desenli ürünlerle bir arada kullanılma konforu sunuyor.

Devamını Oku

DOĞA İLE MÜKEMMEL UYUM SAĞLAYAN ÇÖL EVİ “LA CASA DEL DESIERTO”

👤GUARDIAN Glass

Bir çöl, bir ev, bir dizi özel cam çeşidi ve bir grup yetenekli profesyonel: "La Casa del Desierto" (Çöl Evi). Guardian Glass'ın en özel, en cüretkar, en riskli, en yaratıcı ve en verimli projelerinden biri geçtiğimiz günlerde İspanya'da tamamlandı ve hedefini net olarak ortaya koydu: Camın günlük yaşantımızdaki önemini dört mevsim boyunca birinci elden ve yerinde göstermek ve bunu hayal edebileceğiniz en zorlu çevre koşullarından birinde başarmak.

Devamını Oku

DEKORASYONA BAHAR GELDİ

👤PANASONIC ECO SOLUTIONS TÜRKİYE

Farklı tasarıma sahip elektrik anahtarı ve prizleriyle Panasonic Eco Solutions Türkiye baharın desenlerini evlere taşıyor. VİKO imzalı, Artline Serisi Karre Style tasarımları, yaprak motifli zarif modelleriyle yaşam alanlarına baharın enerjisini getiriyor.

Devamını Oku

38. CADDE SATIŞ OFİSİ GÖNYE PROJE TASARIM

Gönye Proje Tasarım, Erk GYO tarafından Kayseri’de gerçekleştirilen 38. Cadde projesinin satış ofisini kullanıcıların kendilerini evinde hissedebileceği sadelik ve sıcaklıkta, aynı zamanda da ferah ve şık bir tasarımla biçimlendirdi.

Devamını Oku