Sektörden

YAPI FUARI – TURKEYBUILD İSTANBUL, 41. YILINDA

Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, 41. yılında “İş Geliştirme Platformu Etkinlik Programı” kapsamında içeriğine ev sahipliği yapacak Yapı Sahne ve Yapı Arena ile inovasyondan teknolojiye, mimariden tasarıma kadar sektöre dair tüm konuları gündeme taşıyacak.

Devamını Oku

PANASONIC, FIT’18 FUARI’NA KATILDI, TEKNOLOJİSİYLE GÖVDE GÖSTERİSİ YAPTI

👤Panasonic

Yangın algılama ve güvenlik çözümlerinde 30 yılı aşkın deneyimi bulunan güçlü Japon markası Panasonic, geliştirdiği son teknoloji çözümleri İzmir’de gerçekleştirilen FIT’18-Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri Fuarı’nda sergiledi. Yerli ve yabancı 152 firmanın katıldığı fuarda Panasonic ürünleri büyük ilgi çekti.

Devamını Oku

NİMEÇATI 20. YILINI BÜKREŞ SEYAHATİYLE KUTLADI

👤Nime Çatı

Nimaçatı, geleneksel seyahatlerinin 11’incisinde rotayı Romanya’nın başkenti Bükreş’e çevirdi. 7-11 Mart 2018 tarihleri arasında gerçekleşen ve Nimeçatı’nın 20. yılı olması nedeniyle ayrı bir öneme sahip seyahatin katılımcıları, uzun yıllar hatırlayacakları güzel bir organizasyon ve Gala Gecesi’ne tanıklık ettiler.

Devamını Oku

FIT’19 İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

👤Bileşim yayıncılık ve Fuarcılık

Üretim anlayışını dönüştürecek yenilikçi çözümlerin tanıtıldığı FIT Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri Fuarı, 22 Şubat-25 Şubat’ta 152 katılımcısı ile 20,000’in üzerinde sektör profesyonelini ağırladı. Fuar İzmir’de ilki gerçekleşen fuar, otomasyondan elektrik-elektronik ve enerjiye, hidrolikten bina otomasyonu ve metal işlemeye kadar pek çok alanda ziyaretçilere, sektörlerindeki en son ürün ve hizmetleri bir arada görme ve değerlendirme olanağı sunuyor. ONLINE RANDEVU SİSTEMİ SAYESİNDE FUAR BOYUNCA NİTELİKLİ B2B GÖRÜŞMELER GERÇEKLEŞTİRİLDİ FIT Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri Fuarı 2018, her katılımcı firması için özel olarak planladığı ve belirlenen firma hedef kitlesine yönelik gerçekleştirdiği yoğun ziyaretçi çalışmalarının sonuçlarını memnuniyet seviyesi yüksek katılımcı firmalarla aldı. FIT’18 Fuarı öncesi 8200 online kayıt ve B2B sistemine kayıt olan katılımcı firmalar için görüşmeyi hedefledikleri sektör profesyonellerinden 789 randevu talebi alındı. Bu sistemi hedef müşteriye ulaşma ve birebir görüşme odaklı bir yaklaşımla geliştirme iddiası taşıyan FIT Fuarı 2019 için çalışmalara başlandı. FIT Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri Fuarı’nın adresi 2019 için bir kez daha İzmir olarak belirlendi. 21-24 Şubat 2019 tarihlerinde gerçekleşecek fuar, İstanbul’da sabitlenen sektör buluşmalarına dinamizm kazandırmaya ve sanayi alanındaki teknolojik gelişmeleri ülkenin değerli bölgelerine taşımaya devam edecek.

Devamını Oku

FIT’18 GELECEĞİN ENDÜSTRİYEL TEKNOLOJİLERİ FUARI’NDA EN İLERİ TEKNOLOJİLER SERGİLENDİ

👤Bileşim Yayıncılık ve Fuarcılık

FIT’18-Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri Fuarı, İzmir’de ilk defa 22-25 Şubat tarihleri arasında kapılarını ziyarete açtı. Makineler arası iletişimden yapay zekaya, üretim ve hizmet biçimlerini degiştirmeye aday pek çok yeni teknolojiyi tanıtan fuar 20 binin üzerinde ziyaretçi ağırladı.

Devamını Oku

DÜNYANIN EN AKILLI ŞEHİRLERİ WORLD CITIES CONGRESS İSTANBUL’18’DE BULUŞUYOR

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşecek olan World Cities Congress İstanbul, dünyanın dört bir yanından akıllı şehirleri ve yöneticilerini 17-18-19 Nisan tarihleri arasında bir araya getirerek, yarının şehirlerini mercek altına alacak.

Devamını Oku