Sektörden

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNİN SES GETİREN FİKİRLERİ YARIŞTI

👤Akçansa

Türkiye’nin lider yapı malzemeleri şirketi Akçansa tarafından bu yıl ‘Ses Getiren Bir Fikir Ver’ mottosuyla gerçekleştirilen Betonik Fikirler Proje Yarışması’nın ödül töreni, Sabancı Center’da gerçekleştirildi.

Devamını Oku

ŞİŞECAM DÜZCAM YAPI FUARI’NDA İLERİ TEKNOLOJİYLE ÜRETİLEN YENİ ÜRÜNLERİNİ TANITTI

👤Şişecam Düzcam

Şişecam Düzcam, ileri teknoloji ürünleriyle bu yıl 41.’si düzenlenen ve sektörün en prestijli fuarlarından biri olan Yapı Fuarı Turkeybuild İstanbul 2018’deki yerini aldı. Şişecam Düzcam, 8-12 Mayıs 2018 tarihleri arasında Beylikdüzü TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen fuarda yenilikçi ürünleriyle ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

Devamını Oku

GEOFOAM KONGRESİ’NDE AUSTROTHERM TÜRKİYE TECRÜBESİ İLE ÖNE ÇIKTI

👤AUSTROTHERM

Avrupa’nın önde gelen inşaat malzemesi üretici gruplarından biri olan, ısı yalıtım ürünleri alanında 65 yıldır faaliyet gösteren Austrotherm’in ana sponsorluğunda bu yıl beşincisi düzenlenen EPS2018 Uluslararası Geofoam Kongresi, sektör profesyonellerini Bafra’da bir araya getirdi. Türkiye’de ilk ve tek geofoam teknolojisi ile ürün geliştiren marka olan Austrotherm Türkiye, tecrübelerini sektöre sundu.

Devamını Oku

BAUMİT, EN YENİ ÇÖZÜMLERİ İLE 41. YAPI FUARI’NDAYDI

👤Baumit

Baumit, 41. Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul 2018’de 3. Salon, C451 No’lu stantta en yeni çözümleri ile yerini aldı. Baumit, Healthy Living ürünlerinin tanıtımını ilk kez Yapı Fuarı’nda yaptı.

Devamını Oku