Vitrin

YAKAPARK ENERJİ TASARRUFLU, ÇEVRECİ PROJE

👤Y. Gülhan İnşaat

Y. Gülhan İnşaat tarafından Kartal’da hayata geçirilen Yakapark projesinde ön talep dönemi başladı. 166 konuttan oluşan projenin 2019 Ekim ayında teslim edilmesi planlanıyor.

Devamını Oku

TORKAM E5 METRO İSTASYONUNU İÇİNDE BARINDIRIYOR

👤Torkam İnşaat

Torkam İnşaat, Florya-Sefaköy aksındaki projesi Torkam E5 ile bölgenin yaşam anlayışını değiştirmeye hazırlanıyor. E5’e cepheli olan ve metro istasyonunu da içinde barındıracak proje ile ilgili, Torkam İnşaat Pazarlama ve Satış Koordinatörü Olkan Güneş, projenin daha satışa çıkmadan büyük ilgi gördüğünü ve satış sürecinin en kısa sürede başlayacağını söyledi.

Devamını Oku

MIDTOWN SELENIUM BY DEYAAR DUBAİ’DE OTURUM HAKKI SAĞLIYOR

👤Aşçıoğlu

Aşçıoğlu’nun Dubaili Deyaar Group ile geliştirdiği ve Selenium markasını yurt dışına taşıdığı proje Midtown Selenium by Deyaar’dan bahçeli 1+1 daire satın alanlar, Dubai’de oturum hakkı sahibi oluyor.

Devamını Oku

KASR-I ÂLÂ ÖN TALEP SÜRECİ BAŞLADI

👤Omran Halding

Türkiye pazarında büyüme kararı alan Omran Holding'in ilk büyük konut projesi'Kasr-ı Âlâ'da ön talep süreci başladı. İstanbul'un gözde semtlerinden Çengelköy'de hayata geçecek olan Projenin 2019 yılının Ağustos ayında teslim edilmesi planlanıyor.

Devamını Oku

BABACAN PORT ROYAL PORTEKİZLİLERİN DİKKATİNİ ÇEKTİ

👤Babacan Holding

Babacan Holding, gelen özel davetle yurt dışına açılmaya hazırlanıyor. Mimari çizimleri Portekiz’de gerçekleştirilen Babacan Port Royal’i görmek için İstanbul’a gelen Porto Belediye Başkanı Rui Moreira, şirketin diğer projelerini de yerinde inceledi. Projelerin büyüklüğü ve kalitesinden etkilenen Rui Moreira, Babacan Holding’i Porto’da benzer projeler gerçekleştirmesi için özel olarak ülkesine davet etti.

Devamını Oku