Vitrin

Yaşam Ve Yatırımcı Dostu Proje

👤ROYA NOVA REZİDANS

İstanbul’un en değerli bölgelerinden biri olan Finans Merkezi’nde kısa sürede yatırımcıların radarına giren Roya Nova Rezidans’da, kampanya süresince tüm dairelerde yüzde 20 indirim, 4 banka garantörlüğünde yüzde 0.98 faiz oranı uygulandı. Projede 1+0 daireler 285 bin TL, 1+1 daireler 400 bin TL, 2+1 daireler 637bin TL’den satışa sunuldu.

Devamını Oku

Sunset İncek Yükseliyor

👤SUNSET İNCEK

Ülkealan Yapı Endüstrisi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Ülkealan, 2020 yılının son çeyreğinde tamamlanacak olan Sunset İncek projesinin inşaat aşamalarını paylaştı.

Devamını Oku

Riva’ya Doğa Dostu Villa Projesi: YILMAZ İNŞAAT, Riva Arsasında 1500 Villa Hayata Geçiriyor

👤YILMAZ İNŞAAT

Galatasaray’ın Riva arazisinin ihalesini kazanan Yılmaz İnşaat, merakla beklenen proje için çalışmalarını tamamlamak üzere. Projede bölgenin ekolojik özelliğini koruyan firma, lagün ve yenilenebilir enerjisiyle Türkiye’de örnek bir projeye imza atmaya hazırlanıyor. 869 bin 362 metrekarelik konut alanına sahip Riva arsasında yaklaşık 1500 villa hayata geçirilecek.

Devamını Oku

Ant Yapı’dan İngiltere’de 45 Milyon Pound Değerinde Yeni Proje

👤HARCOURT HOUSE

Uluslararası alanda en çok iş yapan 86 müteahhitten biri olan Ant Yapı, İngiltere’de yer alan projelerine bir yenisini daha ekledi. Londra’nın seçkin lokasyonlarından Oxford Street ve Mayfair’in yakınında yer alan, Kral Edward dönemine ait, 45 milyon Pound değerindeki konut projesinin 19 ayda teslim edilmesi planlanıyor.

Devamını Oku

Anadolu Yakası'nın Çevre Dostu Projesi

👤BUMERANG KARTAL

Anadolu Yakası'nın önemli noktası Kartal'da yükselen Bumerang Kartal, doğayla dost özellikleriyle dikkat çekiyor. Bumerang Kartal teknik özellikleriyle ısı, ışık ve su tasarrufu sağlıyor.

Devamını Oku