Vitrin Özel

YILDIRIM YAPI GRUBU Kampanyaya Katıldığı ProjeLER: Kuleli Evleri Poyraz II, Kuleli Evleri Bomonti

👤YILDIRIM YAPI GRUBU

Konut alımlarında indirim kampanyasına katılan Yıldırım Yapı Grubu, Kuleli Evleri Poyraz II ve Kuleli Evleri Bomonti olmak üzere şehir merkezindeki iki projesinde peşin konut alımlarına yüzde 20 indirim gerçekleştirdi.

Devamını Oku

TÜRKERLER HOLDING Kampanyaya Katıldığı ProjeLER: Mahall Bomonti İzmir, Mahall Ankara

👤TÜRKERLER HOLDING

Türkerler Holding, Mahall Bomonti İzmir ve Mahall Ankara projelerinde ödeme koşullarına yeni avantajlı seçenekler ekledi. Mahall Bomonti İzmir’de, KDV indirimine ek olarak, 30 Haziran’a kadar peşinatsız yüzde 15 indirim, 0,98 banka kredisi avantajı sağlandı. İsteyenler Mahall Bomonti İzmir’de nakit alımlarda yüzde 20 indirim avantajından da faydalanabiliyor. Mahall Ankara’da ise KDV indirimine ek olarak nakit ödemede yüzde 20 indirim sunuluyor. Projede ayrıca yüzde 5 peşinatta ödemelere 1 yıl sonra başlama imkanı ve ‘Hemen Teslim’ avantajları sunuluyor. yüzde 20 indirim fırsatı sunuyor.

Devamını Oku

SEHA YAPI Kampanyaya Katıldığı Proje: Zermeram

👤SEHA YAPI

Seha Yapı konut piyasasını canlandıracak tarihi kampanyaya tam destek oluyor, Zermeram’ın 2. etabında peşinde yüzde 20 indirim fırsatı sunuyor.

Devamını Oku

PASİFİK Kampanyaya Katıldığı Proje: NEXT LEVEL ÇAYYOLU

👤Pasifik

Pasifik, Ankara'nın yatırım değeri en yüksek bölgesi Çayyolu’nda hayata geçirdiği Next Level Çayyolu ile inşaat sektöründeki indirim kampanyasına katıldı. Peşin ve kredili alımlarda yüzde 20 indirim kampanyasıyla yeni sakinlerini bekleyen Next Level Çayyolu’ndan ev sahibi olmak isteyenler 120 aya kadar yüzde 0,98 faiz oranıyla konut sahibi olabilecekler.

Devamını Oku

Kampanyaya Katıldığı Projeler: Validebağ Konakları, İstMarina, Teras Kule, Adam Kule, Taksim Petek Residence, DAP İzmir

👤DAP YAPI

Gayrimenkul sektörünün güçlü ve köklü markalarından DAP Yapı, “Birlikten Güç Doğacak, Türkiye Kazanacak” kampanyasına Validebağ Konakları, İstMarina, Teras Kule, Adam Kule, Taksim Petek Residence ve DAP İzmir projeleriyle katılıyor.

Devamını Oku

Kampanyaya Katıldığı Projeler: MESA Orman, Çubuklu 28, MESA Koz, MESA Cadde, Yeşilyaka Koru, Yeşilyaka Su ve MESA Gökada

👤MESA

Konutun kalite ve güven ile anılan markası MESA; İstanbul’daki projeleri MESA Orman, Çubuklu 28, MESA Koz, MESA Cadde, Yeşilyaka Koru, Yeşilyaka Su ve MESA Gökada ile diğer avantajların yanı sıra 0.98 faiz oranı, %20 indirim ve %5 peşinat fırsatı sunan ulusal kampanyaya dahil oldu.

Devamını Oku

Kampanyaya Katıldığı Proje: 3S Firuze Konakları

👤3S KALE

Konut sektörünün önde gelen firmalarının katıldığı kampanyaya 3S Kale de destek veriyor. Kampanyada, 3S Firuze Konakları için yüzde 20 indirim ve avantajlı ödeme koşulları uygulanıyor.

Devamını Oku

İLAİDA YÜRÜYEN MERDİVEN KORKULUKLARINDA HİJYEN SORUNUNA ÇÖZÜM SUNUYOR

👤Cihan KAMA İLAİDA Dış Ticaret Yönetim Kurulu Başkanı

Dünyanın birçok büyük metro istasyonunda yapılan yürüyen merdiven ve yürüyen bant testlerinin sonuçları; yürüyen merdiven korkuluklarında yiyecek, E.coli, idrar, mukus, dışkı ve kan bulunduğunu gösteriyor. Mukusun olduğu yerde, soğuk algınlığı ve grip virüsleri de bulunabildiğini biliyoruz. İnsanlar ellerine öksürüp daha sonra korkuluklara dokunabildikleri için yürüyen merdiven korkuluklarında, solunum florası da bulunabiliyor. Bu araştırma sonuçlarından sonra şu soruyu soruyoruz artık: “Siz hala herhangi bir yürüyen merdiven korkuluğunu tutabiliyor musunuz?

Devamını Oku

İHLAS YAPI Kampanyaya Katıldığı Proje: Bizim Evler Projeleri

👤İHLAS YAPI

Hükümetin konuta yönelik açıkladığı teşvik paketinin ardından markalı konut üreticisi İhlas Yapı konut seferberliğinde yerini aldı. Ispartakule’de 5500 konuta imzasını atan firma, Bizim Evler projelerinde yüzde 20 fiyat avantajına ek olarak 120 ay yüzde 0.98 vade oranı ile taşınmaya hazır daireleri konut alıcılarına sunuyor.

Devamını Oku

EROĞLU GAYRİMENKUL Kampanyaya Katıldığı Proje: Skyland İstanbul

👤EROĞLU GAYRİMENKUL

Eroğlu Gayrimenkul, kamudan gelen KDV ve tapu harcı indirimine destek vererek peşin ve banka kredili alımlarda yüzde 20 indirim imkanı tanıyor. 15 Haziran’a kadar devam edecek kampanya dahilinde yatırımcılar, yüzde 5 peşinat ve 0,98’den başlayan vade farkı ile Skyland İstanbul’da ev ya da ofis sahibi olabiliyorlar.

Devamını Oku