Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

ANKARA ŞEHİR HASTANESİ BİLKENT’İN ISI YALITIMINDA RAVABER GÜVENCESİ

Türkiye’nin sağlık alanındaki en büyük kamu özel işbirliği projesi olan ve dünyanın tek parçada yapılan en büyük hastanesi unvanını taşıyan Ankara Şehir Hastanesi Bilkent’in ısı yalıtımı Ravaber Taşyünü ile yapıldı.

Ankara Şehir Hastanesi Bilkent’e, doğal hammaddeden imal edilmiş, çevre dostu Ravaber Taşyünü ürünü ile çözüm sunan Ravaber, dev projenin ısı yalıtımında tercihi oldu. 1.312.349 metrekare kapalı alana sahip olan Ankara Şehir Hastanesi Bilkent; 3804 yatak kapasiteli, genel, kalp damar, nöroloji, çocuk, kadın doğum, onkoloji bölümlerinden oluşan altı kulesi başta olmak üzere; yüksek güvenlikli adli psikiyatri hastanesi, fizik tedavi ve rehabilitasyon hastanesinden oluşuyor.

YALITIM VE YANGIN GÜVENLİĞİ GEREKTİREN HER YERDE ÜSTÜN YALITIM ÖZELLİĞİ

Isı yalıtımı Ravaber Taşyünü ile yapılan Ankara Şehir Hastanesi Bilkent projesine, Mardav bayileri tarafından 258.500 metrekare taşyünü malzeme satışı ve dağıtımı gerçekleştirildi. Ravaber Taşyünü; binaların çatılarında, bölme duvarlarında, dış cephe yalıtımlarında; ısı, ses, rutubet yalıtımı ve yangın güvenliği gerektiren her yerde üstün yalıtım özelliğine sahiptir. Taşyünü elyafları sayesinde, ses, gürültü gibi olumsuz dış etkenleri bertaraf ettiği için huzurlu bir ortam imkânı sunuyor. Doğal ham maddeden imal edilmiş, ekolojik ve çevre dostu bir üründür.