Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

BRITISH AMERICAN TOBACCO SAMSUN FABRİKASI’NIN ÇATI YALITIMI RAVABER TAŞYÜNÜ İLE YAPILDI

Dünyanın ikinci büyük tütün şirketi olan British American Tobacco (BAT)’nun Samsun’daki fabrikasının çatı yalıtımında Ravaber Taşyünü tercih edildi.

Samsun’un 19 Mayıs ilçesinde yer alan British American Tobacco Samsun Fabrikası’nın çatı yalıtımında üstün yalıtım özelliğiyle öne çıkan Ravaber Taşyünü kullanıldı. Yaklaşık 520 dönümlük arazi üzerine kurulu olan British American Tobacco Samsun Fabrikası projesinde, Mardav’ın bayisi olan Zengin İzolasyon tarafından Ravaber 150/6 Taşyünü’nden 6000 metrekarelik malzeme satışı ve uygulaması yapıldı.

RAVABER TAŞYÜNÜ, ÜSTÜN YALITIM VE YANGIN GÜVENLİĞİ SAĞLIYOR

Ravaber Taşyünü, binaların çatılarında, bölme duvarlarında, dış cephe yalıtımlarında; ısı, ses, rutubet yalıtımı ve yangın güvenliği gerektiren her yerde üstün yalıtım özelliğine sahiptir.

EKOLOJİK, ÇEVRE DOSTU ÜRÜN

Taşyünü elyafları sayesinde ses ve gürültü gibi olumsuz dış etkenler bertaraf edildiği için huzurlu bir ortam imkânı sunulur. Doğal ham maddeden imal edilmiş, ekolojik ve çevre dostu bir üründür.