Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

BURSA’NIN ÖNDE GELEN PROJELERİNİN YALITIMI İZOCAM’A TESLİM

Türkiye’nin önemli projelerinin tercihi olmaya devam eden İzocam, son dönemde Bursa’nın önemli projeleri arasında öne çıkan, Prestij Hayat ve Panula Balat Konut projeleri ile Doruk Hastanesi projesinde de tercih edilen yalıtım markası oldu.

İzocam, Türkiye’nin önemli projelerine uzmanlığıyla hizmet sunmaya ve yalıtım ürünleri temin etmeyi sürdürüyor. Önemli pek çok projeye yalıtım danışmanlığı hizmeti veren İzocam her ihtiyaca uygun şekilde sunduğu ürün ve çözümleri ile Türkiye’nin pek çok ilinde olduğu gibi Bursa’nın da iddialı projelerinde çözüm ortağı olarak yer alıyor.

Bursa’da son dönemde yalıtımda İzocam ürünlerini tercih eden projeler, Prestij Hayat ve Panula Balat Konut projeleri ile Doruk Hastanesi oldu.

DOĞA İLE ŞEHRİ BULUŞTURAN PROJE: PANULA BALAT

Bursa’nın Nilüfer ilçesinde inşaatı devam eden Panula Balat Konut projesi, Detay İnş. ve Beyçelik Holding İş Ortaklığı tarafından gerçekleştiriliyor. Doğa ile şehri birleştiren ve her ihtiyacı karşılayabilen AVM konsepti ile hayatı buluşturan bir yaşam alanı sunan projenin toplam alanı 32.450 m2. Bu projede 7.500 m2 teras yalıtımı ve 7.500 m2 temel yalıtımı olmak üzere toplam 15.000 m2 alan, İzocam Foamboard ürünleri ile yalıtıldı. Projeye ürün temini ve uygulaması ise İzocam Bursa bayisi İzomet İzolasyon A.Ş. tarafından gerçekleştirildi.

DORUK HASTANESİ’NİN YALITIMINI İZOCAM YAPIYOR

Nilüfer ilçesinde yapımı devam eden ve Oytaş İnşaat tarafından gerçekleştirilen bir başka proje ise Doruk Hastanesi oldu. 52.500 m2’lik bir alana sahip projenin yalıtım malzemeleri arasında bulunan İzocam Camyünü Boru, İzocam Bursa bayisi Maraton A.Ş. tarafından temin edildi, uygulamayı ise Teknoterm firması üstlendi.

ULUDAĞ MANZARASI SUNAN PROJE: PRESTİJ HAYAT KONUT

Bursa’nın Osmangazi ilçesinde inşaatı devam eden ve Bakyapı İnşaat Enerji Madencilik Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından gerçekleştirilen Prestij Hayat Konut Projesi , İzocam ürünlerini tercih eden bir diğer proje oldu. Muhteşem Uludağ manzarası eşliğinde bahçe ve aktivite alanları sunan 62.000 m2 alana sahip projede İzocam Bursa bayisi Maraton A.Ş. tarafından temin edilen ve uygulaması yapılan İzocam Endüstriyel Bina Levhası ürünü kullanıldı.