Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

EMLAK TERMAL KENT YALOVA, DEMİRDÖKÜM NITROMIX İLE ISINACAK

Çevreye saygılı, sürdürülebilir, ekonomiye uygun, yenilikçi ve yoğuşmalı ürün grubuyla tüketicilerin doğalgaz faturalarını kontrol altına alan DemirDöküm, Emlak Termal Kent Yalova Projesi’nin de tercihi oldu. Projenin tamamlanma aşamasında olan 403 konutluk birinci kısmında, DemirDöküm Nitromix yoğuşmalı kombilere yer verildi.

Üstün teknolojiye sahip ürünleriyle yenilikçi yaşam projelerinin gözdesi olan, Türkiye’nin ilk kombi ve yoğuşmalı kombi üreticisi DemirDöküm, tüketici beklentilerini geniş ürün gamı ile karşılamaya devam ediyor.

İLK AŞAMADA 403 KONUT, DEMİRDÖKÜM TEKNOLOJİSİYLE ISINACAK

Türkiye’de ve dünyanın 50 ülkesinde ısı konforu sunan DemirDöküm, Marmara Bölgesi’nde özel bir karma yaşam projesi olan Emlak Termal Kent Yalova‘nın da tercihi oldu. Yalova’nın Armutlu ilçesinde yükselen projenin ilk aşamasında 403 konut DemirDöküm teknolojisiyle ısınacak. Son dönemde yapılan yatay mimariye uygun en büyük projeler arasında yer alan; termal suyu ve sosyal donatıları ile Marmara Bölgesi’nin cazibe merkezi olmaya hazırlanan projenin imza töreni; DemirDöküm CEO’su Alper Avdel, Satış Direktörü Ufuk Atan, Toplu İşler Müdürü Yunus Emre Küçükergör, Emlak Planlama İnşaat Proje Yönetimi Genel Müdürü Hüseyin Karaca, Emlak ve Pazarlama Müdürü Muharrem Sarıdoğan ve diğer yöneticilerin katılımıyla gerçekleşti.

DemirDöküm CEO’su Alper Avdel

SEKTÖRDEKİ KONUMUMUZU GÜÇLENDİRİYORUZ

Düzenlenen imza töreninde, mimarisi ve sosyal olanakları ile öne çıkan Emlak Termal Kent Yalova’da yer almaktan mutluluk duyduklarını belirten DemirDöküm CEO’su Alper Avdel, “DemirDöküm olarak 65 yıllık tecrübemizin ışığında ürettiğimiz geniş ürün gamımız ve satış sonrası hizmetlerimizle sektördeki konumumuzu güçlendiriyoruz. Pazar lideri olduğumuz; kombi, panel radyatör, şofben ve termosifon ürünlerimizle Türkiye’nin birçok bölgesindeki marka projelerin ilk tercih olmaya devam ediyoruz. Öte yandan 3 yıldır ürün gamımıza kattığımız merkezi sistem klima (VRF) ürün gamımızla birçok AVM, hastane ve fabrika projesinde yer almaktan mutluluk duyuyoruz” dedi. Emlak Planlama İnşaat Proje Yönetimi AŞ Genel Müdürü Hüseyin Karaca ise, Türkiye ısıtma sektörünün en köklü firması olan DemirDöküm ile olan işbirliklerinden memnun olduğunu söyledi.