Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

İSTANBUL HAVALİMANI’NIN HANGARLARINI BONUS YALITIM KORUYACAK

Yalıtım sektöründeki öncü şirketlerinden Bonus Yalıtım, ürün grubuyla İstanbul Havalimanı’nı güçlendirmeye devam ediyor. Isı, su, ses ve yangın yalıtımı ürünlere sahip Bonus Yalıtım, temelden çatıya yalıtım ihtiyacını çözdüğü İstanbul Havalimanı’nın şimdi hangarlarını da koruyacak.

Dünya havacılık sektöründe çığır açan, tamamlandığında dünyanın “en büyük” havalimanı olacak olan İstanbul Havalimanı’nda temelden çatıya Bonus Yalıtım ürünleri kullanılıyor. “Yalıtımın İyisi” mottosu ile çalışmalarını sürdüren ve kaliteden ödün vermeyen Bonus Yalıtım, dünyanın odak noktası İstanbul Yeni Havalimanı’nın yalıtımında önemli rol oynamayı sürdürüyor.

Bugüne kadar temel yalıtımlarından, kritik detay çözümlerine İstanbul Havalimanı’nın yalıtım ihtiyacını Bonus Taş Yünü ve Bonus Membran ile karşılayan Bonus Yalıtım, Bonus XPS ürünleri ile de İstanbul Havalimanı’na yalıtım desteği vermeyi sürdürüyor.

HANGARLARDA BONUS XPS PLATİN KULLANILIYOR

İstanbul Havalimanı uçak hangarlarının inşasında ısı yalıtımı özelliğinin yanı sıra yüksek basma dayanımı sayesinde sektördeki muadillerine göre fark yaratan Bonus XPS Platin grubu ürünler kullanılıyor.

Bonus XPS Platin 700 kPa ürün grubu, kullanım ömrü boyunca dayanımı ve yüksek performansı garanti ediyor. Son teknolojiye sahip üretim tesisinde yıllardır sürdürülen kaliteli üretim prensibinin gücü ile Bonus XPS, Türkiye’de 700 kPa basma dayanımına sahip XPS üreten, yerli ilk ve tek Türk markası.

Bonus XPS Platin 700 kPa çok yüksek basınca (yaklaşık 72 ton/m2) dayanıklı, nemi çekmeyen, dona karşı dayanıklı, bozulmayan ve yıllar boyu ilk günkü performansını koruyan yapısı ile ideal ısı yalıtımı ve dayanım sağlıyor.

ÇEVRE BİLİNCİYLE DE FARK YARATIYOR

Teknik özellikleri ile sektörde muadili olmayan Bonus XPS’in üretimi esnasında çevreyi koruma bilinci ile hareket ediliyor. Bonus XPS üretim teknolojisinde çevreci bir politika izleyen Eryap Grup, üretimde şişirici gaz olarak CO2 kullanımına ağırlık vererek sosyal sorumluluk bilincini üretim sürecine de yansıtıyor.

Eryap Grup ülkemizin, bir sera gazı olan ve aynı zamanda ozon tabakasının delinmesine sebebiyet veren HFC gazlarının kullanımını kısıtlayarak Montreal Protokolü’nün emisyon azaltma hedeflerini güncelleyen Kigali Değişikliği’ni desteklemesini de göz önünde bulundurarak, XPS üretiminde alternatif çevreci gazların kullanımına yönelik çalışmalara önderlik yapmayı hedefliyor.

DÖRT HAYATİ YALITIMA TEK ÇÖZÜM

Eryap Grup güvencesi ile sektöre sunulan Bonus Yalıtım ürünleri, yüzde 100 yerli sermaye ile tek bir çatı altında tüm yalıtım ihtiyacına çözüm olmaya devam ediyor. Bonus markalı XPS, membran, shingle, ısı yalıtımı sistemi ve taş yünü ürünleri kaliteli ve üstün yalıtım özellikleri sayesinde çok sayıda prestijli projenin yalıtım malzemesi tercihi olmaya devam ediyor.