Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

İSTANBUL-İZMİR OTOYOLU’NUN BİTÜMLÜ MEMBRANI STOPER’DEN

İstanbul-İzmir Otoyolu Projesi’nde Türkiye’nin önde gelen bitümlü membran tedarikçilerinden biri olan Stoper tercih edildi.

İstanbul-İzmir Otoyolu iki kent arasındaki seyahat süresini 3,5 saate düşürürken, yakıt tasarrufu ve çevre kirliliğinin azalmasına katkıda bulunuyor. İstanbul-İzmir Otoyolu Projesi’nin bitümlü membran tedarikçisi ise Stoper oldu.

Su yalıtımının lider markalarından olan Stoper’in yol, köprü ve viyadük gibi yüksek esneklik ve dayanıklılık gerektiren uygulamalara özel tasarlanmış ürünü ViaSTOPER bitümlü membran İstanbul-İzmir Otoyolu Projesinde kullanıldı.

İstanbul-İzmir Otoyolu Projesi’nde Mardav Yalıtım bayisi Zengin İzolasyon tarafından 300.000 m2 malzemenin satış ve uygulaması gerçekleştirildi. 

Stoper 12 yıldır Türkiye’de yapılan yol projelerinin 2 milyon m2’sinde ViaSTOPER kullandı.

Proje Adı: İstanbul–İzmir Otoyol Projesi

Satış ve Uygulamacı Bayi: Zengin İzolasyon

Kullanılan Malzeme: ViaSTOPER Membran

Malzeme Miktarı: 300.000 m2