Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

MEGA PROJELERİN YALITIMDAKİ TERCİHİ İZOCAM

Her ihtiyaca uygun şekilde geliştirdiği ürün ve çözümleri ile Türkiye’nin önemli projelerinin tercihi olmaya devam eden İzocam, Galataport İstanbul projesine 35 bin metrekareyi aşan miktarda ürün temin edecek.

İzocam, Türkiye’nin en önemli projelerine uzmanlığıyla hizmet sunmayı ve yalıtım ürünleri temin etmeyi sürdürüyor. Önemli pek çok projeye yalıtım danışmanlığı hizmeti de veren İzocam, her ihtiyaca uygun şekilde geliştirdiği yalıtım ürünleri ve çözümleri ile Türkiye’nin iddialı projelerinde çözüm ortağı olarak yer alıyor.

İzocam Genel Müdür Yardımcısı Doruk Özcan

35 BİN METREKAREYİ AŞAN ÜRÜN TEMİNİ

Son dönemde İzocam’ın ürün ve danışmanlık hizmeti verdiği büyük projelerden birisi de Galataport İstanbul projesi oldu.

Galataport İstanbul Liman İşletmeciliği ve Yatırımları A.Ş. tarafından gerçekleştirilen projede, İzocam’ın doğrudan ve bayileri kanalıyla; İzocam Manto Taşyünü, özel ebatta Taşyünü Tavan Levhası, İzocam Dış Cephe Levhası ve Foamboard ürünleri temin ettiğini söyleyen İzocam Genel Müdür Yardımcısı Doruk Özcan, proje sonuna kadar kullanılacak İzocam ürünlerinin toplam miktarının 35 bin metrekareyi aşacağını belirtti.

YALITIM DANIŞMANLIĞI HİZMETİ DE SUNUYOR

İzocam’ın gelişmiş kaliteli ürünlerinin yanı sıra müşterilerine yalıtım danışmanlığı hizmeti de verdiğini anımsatan Doruk Özcan, “İzocam, ısı yalıtımı, akustik konfor, tesisat yalıtımı ve yangın güvenliği açısından yönetmeliklere ve projelere uygun şekilde doğru ürünü öneriyor.

İzocam ve ürünleri, marka projelerin yalıtımında, kalitesi, satış öncesi ve sonrası sağladığı hizmetlerin güvenirliği ve uzmanlığı nedeniyle tercih ediliyor” dedi.