Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

TEM AVRASYA PROJESİ’NDE DIŞ CEPHE YALITIM ÇÖZÜMLERİ

Tem Avrasya

Fuzul Yapı’nın TOKİ ile hasılat paylaşım modeliyle İstanbul Gaziosmanpaşa’da gerçekleştirdiği TEM Avrasya Projesinin dış cephe yalıtımında çözüm ortağı Bonus oldu.

Isı, ses ve yangın yalıtımı özelliğini aynı anda tek bir ürünle sağlayan Bonus Taş Yünü, TEM Avrasya projesinin dış cephe mantolama uygulamalarında tercih edildi. Bonus Taş Yünü serisinin, mantolama uygulamalarına özel üretilen, yüksek yoğunluk ve yüzeye dik çekme dayanımına sahip Bonus Premium F 150 serisinin kullanıldığı projede, 6 cm kalınlığında ürünler tercih edildi. Bugüne kadar 35.000 metrekareye yakın Bonus Premium F 150 ürünleri kullanılan TEM Avrasya projesinin inşası ve yalıtım uygulamaları sürüyor.

Kentsel dönüşüm projesi olarak hayata geçirilen TEM Avrasya projesinin 2019 yıl sonunda teslim edilmesi bekleniyor. Fuzul Yapı ve Yol İnşaat ortaklığı imzası taşıyan TEM Avrasya Konutları projesi 18 bin 621 metrekarelik arsa üzerine kuruluyor. Gaziosmanpaşa Karayolları Mahallesi’nde inşa edilen projede 6 blokta 612 konut ve 3 dükkân yer alıyor. Her biri 18 katlı blokları ile TEM Avrasya projesi, 13-16 Mart tarihlerinde Fransa’nın Cannes şehrinde düzenlenen MİPİM 2018 Uluslararası Gayrimenkul, Emlak ve Yatırım Fuarı’nda tanıtıldı.

ISI, SES VE YANGIN YALITIMINA TEK ÇÖZÜM

Bonus Taş Yünü, markanın bağlı olduğu Eryap Grup’un Sakarya/Hendek’teki tesislerinde, yüksek teknoloji ile üretiliyor ve yüzde 100 yerli sermaye ürünü olarak hizmete sunuluyor. Üstün yalıtım performansına sahip ürün, ısı, ses ve yangın için tek çözüm olarak öne çıkıyor. Dış cepheden çatıya, ara bölme duvarlardan yüzer döşemelere, tesisat yalıtımlarından özel detay uygulamalarına yönelik geniş ürün gamına sahip Bonus Taş Yünü, üstün yalıtım özelliklerini yapı ömrü boyunca sürdürme iddiasını taşıyor.