Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

ARTEMA’DAN HAYATI KOLAYLAŞTIRAN EVİYE BATARYALARI

Artema’nın eviye bataryalarından Maestro Pro’nun döner yaylı çıkış ucu, 360 derece özelliğine sahip. Artema eviye bataryalarına 10 yıl kaplama garantisi de veriyor.

El duşlu eviye bataryaları mutfakta hayatı kolaylaştıran ürünler arasında yer alıyor. Dolaplara bile sığdırmakta güçlük çekilen tepsileri, el duşlu eviye bataryalarıyla kolayca yıkamak mümkün. 

Bataryaların sprey modu ise, sebze ve meyvelerin yıpranmadan ve en iyi şekilde yıkanmasına yardımcı oluyor. Artema’nın eviye bataryaları fonksiyonlarının yanı sıra tasarımlarıyla da öne çıkıyor.

Artema’nın el duşlu eviye bataryaları, mutfaklara hareket özgürlüğü sağlıyor. Dayanıklı ve pratik bataryalar, suyun yönünü değiştirerek mutfakta çalışmayı kolaylaştırıyor.

360 DERECE HAREKET ÖZELLİĞİ VAR
Artema’nın eviye bataryalarından Maestro Pro’nun döner yaylı çıkış ucu, 360 derece hareket özelliğine sahip. Maestro serisinin el duşlu “pull down” ve “pull out” seçenekleri de bulunuyor.

Artema tasarım ekibinin imzasını taşıyan eviye bataryaları 10 yıl kaplama garantisine sahip bulunuyor.