Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

BİEN MİNERAL VİTRİFİYE SERİSİ İLE BANYOLAR RENKLENİYOR

Bien’in eşsiz tasarımı ile dikkat çeken serisi Mineral Vitrifiye, 12 farklı renk alternatifi ve tasarımındaki ince detaylarıyla banyolarda fark yaratıyor.

Tasarımlarında doğadan ilham alan Bien’in ürettiği Mineral Vitrifiye Serisi organik formları ve zengin renk alternatifleriyle karar vericiler için güçlü bir seçenek oluşturuyor.

ZARİF, İNCE ÇİZGİLER VE 12 FARKLI RENK SEÇENEĞİ

Banyolara inovatif çözümler sunan Bien’in, No-Rim (kanalsız) teknolojisi kullanarak ürettiği, 52 cm olan Mineral Asma Klozet Easy Wash özelliğiyle, zarif ve ince çizgilere sahip. 12 farklı renkte üretilen Mineral Asma Klozetler, yavaş kapanan ince kapağı ve gizli montaj özelliği sayesinde mekânla bütünleşiyor.

SU TASARRUFUYLA DA ÖNE ÇIKAN, ÇEVRECİ ÜRÜN

Minimum 2,5 litre, maksimum 4 litre su ile temizlenen ürün, suyun tasarruflu kullanılması özelliğiyle de çevre dostu. Bien’in mükemmelliği organik formla harmanlayarak tasarladığı Mineral Vitrifiye Serisi, teknolojisiyle de modern banyolara eşsiz ve benzersiz çözümler sunuyor.