Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

BİEN TÜM YENİLİKLERİYLE GÖRÜCÜYE ÇIKACAK

Bien’in banyo grubunda Seramik Sağlık Gereçleri  yeni serilerinde Moly, Shine ve Vohka fuarda ilk kez tanıtılacak. Armatür ürün gamına bu yıl ilave edilen 6 yeni seri de ilk kez görücüye çıkacak.

Bien 2019 yılına ait yeniliklerini 5-9 Şubat tarihinde CNR Expo’da düzenlenen UNICERA Fuarı’nda tanıtacak.

Bien 5-9 Şubat tarihleri arasında Yeşilköy CNR Expo’da düzenlenecek olan Unicera İstanbul Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nda, en yeni tasarımlarını 1037 m2 büyüklüğündeki standında tanıtacak. Bu yıl 4. holdeki C06 ve C08 no’lu stantta yer alacak olan Bien seramik ürün grubundaki yeni koleksiyonların yanı sıra, banyo ürün grubundaki yenilikleri de tanıtacak.

DOĞAL, ZARİF TASARIMLAR VE BÜYÜK EBATLAR
Doğadan ilham alan Bien, 2019 koleksiyonunda yine doğayı işaret ediyor. Türkiye’den ve yurtdışından bayilerin, sektör profesyonellerinin ve nihai tüketicilerin ziyaret edeceği Bien standında karo ürün grubundaki 30×90 cm, 40×120 cm duvar karoları, 100×100 cm, 120×120 cm, 60×180 cm, 120×180 cm yer ve duvar kullanımına uygun koleksiyonlar ön planda olacak.

BİEN 2019 SERİLERİYLE TREND BANYOLAR
Bien’in banyo grubunda Seramik Sağlık Gereçleri (SSG) yeni serilerinde yer alan Moly, Shine ve Vohka serileri ilk kez fuarda tanıtılacak. Banyo grubunda yer alan kaplamalı lavabolar da tasarımlarıyla dikkat çekecek. 

Bien’in armatür serilerin tamamının tanıtılacağı platformda armatür ürün gamına 2019 yılında ilave edilen 6 yeni seri de yine ilk kez görücüye çıkacak.

Yine 2019 yılı yeni ürün grubunda yer alan Swarovski taş kaplamalı Queena Armatür serisi fuarda ön plana çıkarılacak tasarımlardan. Klasik çizgilere sahip porselen kaplı Grace Armatür serisi de 2019 yılında adından söz ettirecek.