Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

BONUS TAŞ YÜNÜ PREMIUM F MANTO GRUBU, F120 İLE ARTIK DAHA GÜÇLÜ

Bonus taş yünü, Premium F120 isimli yeni ürün serisi ile birlikte Bonus Premium F ailesinin ürün gamını genişletti. Premium F120 serisi, 15 kPa yüzeye dik çekme dayanımı ile muadillerine göre üstün performans sağlıyor.

2012 yılından bu yana çok sayıda prestijli projede yer alan ve üretime başlanan ilk günden itibaren kaliteli üretim anlayışı ve üstün performans özellikleri ile tercih edilen Bonus Taş Yünü, Premium F manto grubu ürün gamına bir yenisini daha ekledi. Daha önce F ve F150 isimli iki seri ile mantolama uygulamalarında kullanılan Bonus Taş Yünü, Premium F120 isimli yeni ürün serisi ile kalite iddiasını bir adım ileri taşıyor. Bonus Taş Yünü Premium F120 serisi, 15 kPa yüzeye dik çekme dayanımı ile muadillerine göre üstün performans sağlıyor. 0,035 W/mK gibi düşük ısıl iletkenliği ve yüksek yüzeye dik çekme dayanımı özelliklerini bünyesinde barındıran Premium F120 serisi, yapıları yalıtımın iyisi ile buluşturmaya devam edecek.

ARTIRILMIŞ ÜRÜN KALİTESİ, UYGULAYICI DOSTU

Bonus Taş Yünü Premium F ürün gamına eklenen yeni ürünün yanı sıra, tüm Premium F serisi ürünlerin kalite iyileştirmeleri yapıldı. Bonus Premium F serisi artık daha az tozuma, daha iyi sıva tutuculuk sağlayan üst yüzey, gözle bile görülebilen boyutsal kararlılık ve daha rijit levha özellikleri ile ön plana çıkıyor. Aynı zamanda paletli sevk özelliğiyle paketler dökme olarak değil, ahşap paletlerle uygulayıcılara ve satış noktalarına ulaştırılıyor.

DAHA HAFİF, DAHA GÜÇLÜ

Bonus Taş Yünü Premium F serisi artık daha az yük ile daha yüksek performans sunuyor. Bonus Taş Yünü Premium F serisi ÜR-GE çalışmaları neticesinde iyileştirilen üretim teknolojisi sayesinde artık istenen tüm teknik performansları daha düşük yoğunluklarda sunabiliyor. Bu sayede binalara muadillerine göre daha az bir yük bindirerek performans ve avantajı aynı üründe buluşturuyor.

ISI, SES VE YANGIN YALITIMINDA CE STANDARDI

2012’den bugüne milyonlarca metrekare kullanımı ile ülkemizin ısı, ses ve yangın yalıtımı alanındaki lider markalarından olan Bonus Taş Yünü, yarım asırlık sanayicilik tecrübesi ve yalıtım sektöründe 19 yıla yaklaşan üretici kimliğine sahip Eryap Grup’un Sakarya/Hendek’teki yüzde 100 Türk sermayeli ve yüksek teknolojiye sahip tesislerinde üretiliyor. Yurtiçindeki kullanımının yanı sıra çeşitli ülkelere ihraç edilen Bonus Taş Yünü, AB normlarına uygunluk anlamına gelen CE standartlarına sahip olarak yalıtımın ‘iyisini’ sunuyor.