Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

E.C.A. CALORA PREMIX KOMBİ İLE KULLANICI KONFORU VE TASARRUF ÖN PLANDA

E.C.A.’nın, A enerji verimlilik sınıfıyla kullanıcısına yüksek tasarruf sağlayan ve küçük boyutlarıyla çok az yer kaplayan yeni kombisi Calora Premix, akıllı oda termostatı ile uzaktan kontrole imkan sağlayan yeni nesil teknolojisiyle beğeni kazanıyor.

Elginkan Topluluğu çatısı altında 30 yılı aşkın süredir iklimlendirme sektörünün en güçlü markalarından biri olarak faaliyetlerini sürdüren E.C.A., yeni kombisi Calora Premix ile kullanıcı konforunu ön planda tutuyor. Sektörde E.C.A. markalı ısıtma ve soğutma ürünleriyle faaliyet gösteren Emas Makina, son teknolojiyi kullanarak tasarladığı E.C.A. Calora Premix Kombi ile kullanıcısını tasarrufla buluşturuyor.

SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR DÜNYAYA KATKI SAĞLIYOR

ErP yönetmenliğine uygun, A enerji verimlilik sınıfıyla kullanıcısına yüksek tasarruf sağlamanın ötesinde küçük boyutlarıyla çok az yer kaplayan Calora Premix, gaz emisyon değerleriyle çevre dostu bir ürün olarak sürdürülebilir dünyaya da katkı sağlıyor. Calora Premix, bakım hatırlatıcı fonksiyonu ve ergonomik kontrol paneliyle kullanıcısına konforlu bir deneyim sunuyor. Ayrıca akıllı oda termostatı ile uzaktan kontrole de imkan sunan ürün, yeni nesil teknolojisiyle beğeni kazanıyor.

ÜSTÜN EMNİYET, SESSİZ ÇALIŞMA ÖZELLİĞİ

16 farklı üstün emniyet sistemiyle güvenli yanma sağlayan Calora Premix, sessiz çalışma özelliğiyle de kullanıcısının rahatını ön planda tutuyor. Kullanım suyunda feed forward türbin sistemi ile sabit sıcaklıkta su alma imkanı, paslanmaz çelik eşanjör ile yüksek yanma verimi, düşük atık gaz emisyonu ve enerji verimli sirkülasyon pompası ile daha az enerji tüketimi sağlayan Calora Premix, bu özellikleriyle kendi sınıfında ön plana çıkıyor. Ayrıca son teknolojiyle tasarlanan Calora Premix, cep telefonu ile uzaktan evin istenilen dereceye ayarlanmasına, bu sayede daha çok konfor ve tasarruf elde edilmesine imkan tanıyor.