Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

EDO-TEX’TEN DUVARLAR İÇİN HİJYENİK ÇÖZÜMLER

Tekstil tabanlı duvar kağıdını son teknolojiyi kullanarak uluslararası standartlarda üreten Edofleks; sağlıklı ve hijyenik yaşam alanlarının öncelikli hale geldiği günümüz koşullarında, “Edo-tex” ürünleri ile mekanlarda hijyenik duvar yüzeyleri elde edilmesine olanak sağlıyor.

Son teknoloji ile üretilen tekstil tabanlı duvar kağıtları; üzerinde ve zemininde küf, mantar gibi mikrobiyolojik organizmaların çoğalmasını engelleyen, kolay temizlenebilen, kir ve toz tutmayan yüzeyleri ile alternatiflerinin arasında kullanımı en sağlıklı olan ürün olarak değerlendiriliyor.

İnsan nüfusunun yoğun olarak bulunduğu, hastane, okul ve otel projelerinde, mikrop barındırmayan ve toksik kimyasallar ve ağır metaller içermeyen yapısı sayesinde sıklıkla tercih edilen Edo-tex ürünleri, hijyen açısından da büyük avantaj sağlıyor.

ALEV ALMAZLIK ÖZELLİĞİ SAYESİNDE GÜVENLİ YAŞAM ALANLARI

İç mekânlara renk ve doku alternatifi sunan duvar kaplamaları arasında “alev almaz duvar kağıtları” olarak bilinen tekstil tabanlı duvar kağıtları, yaşam alanlarında yangın riskine karşı alınacak önlemler arasında yer alıyor. Güç tutuşma sertifikasına sahip Edo-tex ürünleri, yer aldıkları projelerin güvenliğine alev almaz ürün yapısı ile katkıda bulunuyor.

SİLİNEBİLİR VE SOLMAZ YÜZEYLER İLE UZUN ÖMÜRLÜ DUVARLAR

Su geçirmeme, ılık su ve kimyasal içermeyen temizlik malzemeleri ile kolaylıkla temizlenebilen Edo-tex duvar kağıtları, hijyenin ön planda olduğu işletmeler için öncelikli tercih oluyor. Normal duvar boyalarına göre çok daha az bakım gerektiren yapısı sayesinde duvar kağıtlarının boyalara oranla beş kat daha uzun ömürlü olduğu kanıtlandı. Edo-tex duvar kağıtlarının uzun süre solmazlık özelliği sayesinde duvarlar ilk günkü gibi ışıldarken uzun yıllar kullanım imkanı ile boyaya oranla yüksek ölçüde tasarruf sağlamak mümkün.

Edofleks, geniş ürün gamına sahip numuneleri ve uygulamalarda kullanılmak üzere her daim hazır stokları ile işverenlere destek olurken, proje görselleştirmelerinde kullanmak üzere tekrarsız ve yüksek çözünürlüklü halleriyle web sitesinden mimarlara avantaj sağlıyor.