Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

EGE SERAMİK YENİ SERİ ÜRÜNLERİYLE UNICERA’DA YER ALACAK

Ege Seramik, İtalya’da lansmanını gerçekleştirdiği Hi-Tile Technology malzemeleri UNICERA Fuarı’nda sektör profesyonelleriyle tanıştıracak. 

Türkiye’nin en büyük ihtisas fuarı kabul edilen UNICERA İstanbul Seramik, Banyo, Mutfak Fuarı bu yıl 5–9 Şubat tarihleri arasında CNR Expo’da gerçekleştirilecek. Ege Seramik de yeni seri ürünleriyle UNICERA’da yer alacak.

Ege Seramik geçtiğimiz eylül ayında İtalya’da lansmanını gerçekleştirdiği “Hi-Tile Technology” markalı  yeni serilerini UNICERA Fuarı aracılığıyla yurt içinde ilk kez sergileyecek. Son teknoloji ve sektörde kullanılan yeni malzemelerle geliştirilen crystal shine effect, glossy effect ink, deep effect ink ve granillia application olmak üzere 4 yeni malzemeyi kapsayan “Hi-Tile Technology” sınıfı ürünlerin her biri farklı bir yüzey etkisine sahip.

UNICERA FUARI İÇİN ÖZEL HAZIRLIK
Ekstra parlaklık, kısmi parlaklık, rölyef etkisi ve doku kazandıran bu yeni uygulamalarla desenler daha etkili ve gerçekçi bir görünüm kazanıyor. Ege Seramik ayrıca fuar için özel olarak üzerinde çalıştığı yeni serilerini “Spring 2019 Collection” adıyla tanıtacak.

Ege Seramik Genel Müdürü Göksen Yedigüller, “Öncelikle UNICERA Fuarı sektörümüz ve firmamız için uluslararası öneme sahip bir organizasyon. Her yıl başarı grafiğimizi yükselteceğimiz yeni ürünler ve yeni teknolojiler ile fuarda yer almak için tüm ekibimizle birlikte bu yıl da çok sıkı ve disiplinli bir şekilde çalışıyoruz. Ege Seramik olarak her yıl UNICERA 2019 için ayrı bir heyecan duyuyoruz. Eylül ayında İtalya’da lansmanını gerçekleştirdiğimiz ve sektörde öncüsü olduğumuz Hi-Tile Technology malzemeleri sektör profesyonelleri ile tanıştıracağımız için çok mutluyuz. Ayrıca fuar için özel olarak tasarladığımız Spring 2019 Collection serilerimizi de ilk kez UNICERA’ da sergileyeceğiz” dedi.

HERKESİN BEĞENEBİLECEĞİ ÜRÜNLERİMİZ VAR
Tüm ürün konseptlerine yeni seriler eklediklerini vurgulayan Ege Seramik Genel Müdürü Göksen Yedigüller, “Özellikle 20x20cm ebatlı Vintage konseptimize birçok yeni seri ekledik. Sektörün en geniş 20x20cm portföylerinden birine sahip olduğumuzu vurgulamak isterim. Ege Seramik olarak bu yıl da en büyük iddiamız, geniş portföyümüzde herkesin beğenebileceği en az bir ürüne sahip olduğumuzdur” şeklinde konuştu.

Seramikte farklılık arayanlara alternatifler sunan Ege Seramik, Yeşilköy CNR EXPO fuar alanında, 4. Hol 4C02 numaralı standına tüm fuar ziyaretçilerini davet etti.