Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

EGEPEN’İN SÜRME SİSTEMİ RENOVATIO PERFORMANSIYLA ÖNE ÇIKIYOR

Deceuninck kalitesi ve inovatif ürünleri ile öne çıkan IQ Alüminyum Sistemleri, geniş açıklıklar için tasarlanmış performans sürme sistemini kullanıcıların deneyimine sunuyor.

Müşteri memnuniyeti, fiyat performansı, uzun ömürlü olmasıyla öne çıkan ve Deceuninck kalitesiyle sektörde yerini alan IQ Alüminyum Sistemleri, geniş açıklıklar için tasarlanmış sürme sistemleriyle de farkını ortaya koyuyor. Sürme sistemlerde ulaşılması zor olan performans değerleri Renovatio’yı öne çıkarıyor.

Uluslararası akredite kuruluşu PfB Prüfzentrum für Bauelemente tarafından 17/11 – A005-Z1 sertifika numarası ile onaylanan performans değerleri Renovatio’yu sınıfının iyilerinden biri yapıyor. ‘Yeniden Doğmak’ anlamına gelen ismi ile sürme sistemlerinde “yeniden doğuşu” temsil eden Renovatio, hava geçirgenliğinde Class 4, su geçirgenliğinde Class E Pascal, rüzgar direncinde ise Class C5/B5 derecesiyle performans arayanlar için doğru bir seçim oluyor.

Architecture, modern apartment, empty room with fireplace

KULLANIM KOLAYLIĞI VE FARKLI RENK SEÇENEKLERİ

Renovatio, 76 mm kanat yüksekliği, 85 mm orta kenet genişliği, 40 mm kasa yüksekliği, 14,8 mm’lik ısı yalıtım köprüsü ve 24-30 mm cam kalınlığı uygulanabilme imkanı ile 250 kg’lik kanat taşıma kapasitesine sahip. Geliştirilmiş su tahliye sistemi ve pratik aksesuar yapısı sayesinde kontrol ve kullanım kolaylığı sunan Renovatio, çok noktalı conta baskılarıyla Hava sızdırmazlığı sağlıyor.

Renovatio, IQ Colours ve IQ Effects renkleri, özel statik renkler, eloksal yüzeyler ve ahşap desenler ile kullanıcılarına modern ve estetik alternatifler sunuyor.