Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

FOGLIA’NIN LANSMANI UNICERA’DA GERÇEKLEŞECEK

Dünyaca ünlü Türk tasarımcı Defne Koz’un Creavit için tasarladığı yeni koleksiyon Foglia’nın lansmanı Unicera Fuarı’nda gerçekleştirilecek. İsmini İtalyanca’da “yaprak” anlamına gelin Foglia’dan alan koleksiyon klozet, lavabo, armatür ve banyo mobilyalarından oluşuyor.

Tasarım çizgisini güncel akımlar üzerine kurgulayan Creavit, tüketici beklentileri ve farklılaşan yaşam tarzlarına cevap verecek yepyeni ürünlerini her yıl olduğu gibi bu yıl da ilk defa Türkiye’nin en büyük seramik, banyo ve mutfak fuarı olan Unicera’da sergileyecek.

İSMİNİ YAPRAKTAN ALIYOR
Yarım asırlık sektör deneyimini, kullanıcılarının beklentileri ve tasarımcılarının tecrübeleriyle harmanlayarak, yenilikçi ürünleri kullanıcısıyla buluşturmaya odaklanan Creavit, dünyaca ünlü Türk tasarımcı Defne Koz’la güçlerini birleştirerek tasarladığı yeni koleksiyonu Foglia’nın lansmanını, Unicera Fuarı’nda gerçekleştirecek.

Defne Koz, Foglia’yı tasarlarken suyu bir hacim içerisine kapatmak yerine, onu yücelten, narin hafif kavisli yüzeylerden ilham almasını sağladı. İsmini İtalyanca’da “yaprak” anlamına gelin Foglia’dan alan koleksiyon klozet, lavabo, armatür ve banyo mobilyalarından oluşuyor. Foglia koleksiyonu tıpkı bir yaprak gibi çizgileriyle akışkan, kıvrımlı, doğal, zarif, ince ve organik.

YEPYENİ ÜRÜNLERLE UNICERA FUARI’NDA
Creavit, 5mm’lik kenar kalınlığıyla sektörde büyük beğeni toplayan ultra ince lavabo serisinin yeni ürünlerini de bu yıl ilk defa Unicera’da sergileyecek.

Banyoda sadelik ve teknolojik yenilik isteyenler için tasarlanan çekmece içi led aydınlatmalı asma banyo mobilya takımı Creta; minimal-kompakt tasarımlı Ante; geniş saklama hacmi, özel dokulu kapak detayı ve beyaz, antrasit, cappuccino renk alternatifleriyle banyoda sakin, huzur isteyenler için Yoga banyo mobilyası, Creavit’in Unicera’da bu yıl banyo mobilyası kategorisinde sergileyeceği yeni ürünler olacak.

 ARMATÜR VE DUŞ SİSTEMLERİNDE İKİ YENİ ÜRÜN
Armatür ve duş sistemleri ürün grubunda ise, iki yeni tasarım ürünü ile ön plana çıkmayı hedefleyen Creavit, banyoda sonsuzluğun simgesi olarak gördüğü İtalyan dizaynı Infinity lavabo armatürü ve duşta ihtiyaç duyulan tüm kişisel bakım ürünlerini bir arada tutmaya olanak sağlayan, entegre etajer-havluluklu ve termostatik tuşlu kumanda paneli Ocean’ı ziyaretçilerin beğenisine sunacak.