Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

GEBERIT BANYOLARI TEKNOLOJİYLE BULUŞTURUYOR

Geberit’in IF Tasarım Ödüllü kumanda kapağı Sigma80 çift kademeli deşarj sistemiyle büyük veya küçük ışığın önüne yaklaştırılan el dalgasıyla deşarj sürecini başlatıyor.

İsviçreli sıhhi tesisat devi Geberit, Sigma80 kumanda kapağıyla banyoları teknolojiyle buluşturmaya devam ediyor.

Çift kademeli deşarj sistemine sahip olan IF Tasarım Ödüllü kumanda kapağı Sigma80, büyük veya küçük ışığın önüne yaklaştırılan el dalgasıyla deşarj sürecini başlatıyor ve kullanıcı olmadığında bekleme moduna geçerek, elektrik tüketimini minimumda tutuyor.

Ekonomik ve hijyenik bir deşarj imkanı sunan Sigma80, teknolojisi ve tasarımıyla banyolarda minimalist bir hava sağlıyor.

RENK SEÇİMİYLE BANYOLARDA ALTERNATİF YARATIYOR
Tüm Sigma gömme rezervuarlarla uyumlu olan Sigma80, diğer kapak modellerinden farklı olarak montajda elektrik bağlantısı gerektiriyor. Kullanıcısına siyah ve aynalı cam olmak üzere iki farklı yüzey seçeneği sunan Sigma80, mavi, turkuaz, magenta, sarı ve turuncu ışık seçenekleriyle banyolarda alternatif yaratıyor. 

Ayrıca kapak temizliği sırasında geçici olarak tüm fonksiyonlarını kapatan Geberit Sigma80 kumanda kapağı, kullanıcıya hijyenik bir ortak sağlıyor.