Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

GF HAKAN PLASTİK’TEN TİCARİ VEYA ENDÜSTRİYEL SOĞUTMA TESİSLERİ İÇİN GF COOL-FIT 4.0

GF Hakan Plastik; güvenli, kesintisiz ve verimli çalışan tesislerin soğuk su tesisatları için yepyeni bir ürün sunuyor. GF Hakan Plastik ürün grubuna eklenen GF COOL-FIT 4.0 boru sistemi, ticari ve endüstriyel soğutma tesisleri için en son teknolojiyi sunuyor.

Soğutma suyunun taşınmasında korozyona uğramayan ve yoğuşma oluşturmayan sistem çözümü olarak sunulan COOL-FIT 4.0, özellikle süpermarketler, restoranlar, alışveriş merkezleri, turistik tesisler, meyve ve sebze işletmeleri, vb. için öneriliyor.

MAKSİMUM VERİMLİLİKTE KESİNTİSİZ ÇALIŞMA İMKÂNI

COOL-FIT 4.0 ürün grubu, 40 mm’lik yüksek yalıtım özelliği olan izolasyon ile kaplı PE100 boru, ek parçaları ve vana gruplarından oluşuyor. En iç katmandaki PE100 borunun pürüzsüz iç yüzeyi sürtünme kayıplarını minimuma indirerek yüksek verimlilikte bir akış elde edilmesini sağlıyor. Orta katmandaki izolasyon tabakasının düşük termal iletkenliği, enerji kaybını tesis ömrü boyunca ortalama yarı yarıya azaltıyor. En üst katmandaki koruyucu PE tabaka, izolasyonu koruyarak uzun ömürlü bir sistem yaratıyor. COOL-FIT 4.0, güvenli yapısı, hafif olması ve hızlı montaj imkânıyla tesislerin maksimum verimlilikte kesintisiz çalışmasına imkân yaratıyor.

COOL-FIT 4.0

• Yüzde 100 bakım gerektirmiyor: Plastik tasarımı ile korozyon riskini ortadan kaldırıyor.

Pürüzsüz iç yüzeyi tortu oluşumunu engelleyerek ilk günkü kadar verimlilik sağlıyor.

• Yüzde 65 daha hafif: Metal boru sistemlerinden çok daha hafif olan COOL-FIT 4.0, binalar üzerindeki destekleyici taşıma yardımcılarına duyulan ihtiyacı azaltır.

• Yüzde 50 daha hızlı montaj: Önceden izole edilmiş bileşenlerden oluşan sistemin uygulaması elektrofüzyon tekniği kullanılarak yapılıyor.