Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

KALESERAMİK FUARDA YENİLİKÇİ ÜRÜNLERİYLE YER ALACAK

Türkiye seramik sektörünün öncü ve lider kuruluşlarından Kaleseramik UNICERA İstanbul Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nda Çanakkale Seramik, Kalebodur, Kale ve İtalyan markası Edilcuoghi’nin yenilikçi ürünleriyle yer alacak.

 Uluslararası seramik pazarının önemli oyuncularından Kaleseramik “uzmanlık”, “benzersizlik”, “bütünsel çözümler” ve “kusursuz hizmet” yaklaşımıyla sunduğu şık ve işlevsel ürünlerini, tüketici ve profesyonellerle buluşturacak.

 Kaleseramik 5-9 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilecek Uluslararası UNICERA Fuarı boyunca 5. Salon’daki yaklaşık bin metrekarelik Kale standında katılımcıları ağırlayacak. Özellikle Kalebodur’un sektöre kazandırdığı yenilikçi ürünü Kalesinterflex’in farklı kullanım alanlarından örneklerle sunulacağı stantta, tüketici ve profesyoneller için “deneyim alanları” oluşturulacak.

GENİŞ ÜRÜN GRUPLARINI SERGİLEYECEK
Farklı yaşam tarzlarına hitap eden ürünlerin yer aldığı Kale standında inovasyonla tasarımın öne çıktığı farklı renk ve ebatlardaki karolarla birlikte; vitrifiye ürün ailesi, banyo mobilyaları, armatür ve duş sistemlerine kadar geniş ürün grupları sergilenecek.