Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

NG KÜTAHYA SERAMİK CESUR TASARIMLARIYLA FARK YARATACAK

NG Kütahya Seramik 5-9 Şubat tarihleri arasında sektörün dünyadaki en büyük fuarlarında biri olan Unicera’da en yeni serileriyle fark yaratmayı hedefliyor.

‘‘Red Dot Design Award Best of the Best’’ ödülüne layık görülen dünyadaki tek seramik markası NG Kütahya Seramik, yaşam alanlarına kazandırdığı modernliği ve doğallığı Unicera’da bir kez daha gözler önüne serecek.

120×120 cm ve 120×240 cm ebatlarındaki eşsiz granit seramikler başta olmak üzere, mermer, beton, doğal taş, ahşap yüzeyli birbirinden farklı ürünlerin büyük ilgi göreceği markanın standında, doğal taşlara alternatif olarak üretilen seramik mutfak tezgâhları ve ‘‘NG Kütahya Seramik 20 mm’’ serisi dikkatleri üzerine çekmeyi amaçlıyor. 20 mm kalınlığındaki seramiklerden oluşan seri, yüksek kırılma dayanımına sahip olmasıyla birçok farklı yaşam alanında tercih ediliyor.

HAVALİMANLARINDA GÜVENLE KULLANILIYOR

Tren istasyonları, havalimanları, endüstriyel tesisler gibi yük ve yaya trafiğinin yoğun olduğu alanlarda güvenle kullanılabiliyor. Yapıştırma yönteminin yanı sıra kum ve çim üzerine doğrudan döşeme yöntemi ile de uygulanan “NG Kütahya Seramik 20 mm” serisi, zemin yükseltme aparatlarıyla uygulandığında ekstra avantaj sağlıyor.

Milli seramik markasının standında boy gösterecek olan 12 mm kalınlığındaki seramik mutfak tezgâhıysa neme ve ısıya karşı dayanıklı olmasıyla öne çıkıyor.

Estetik ve aynı zamanda fonksiyonel mekânlar yaratan NG Kütahya Seramik’in, Unicera’da sergileyeceği diğer iddialı serileri arasında; bu yılın trendi 60×60 cm Terra Stone, şık mermer dokusuyla mekânlara prestij katan 120×240 cm Arven, digital frit teknolojiyle üretilen 60×120 cm Silver Stone ve en yeni serilerden biri olan 80×80 cm DA Mario yer alıyor.

NG Kütahya Seramik, ihracatın merkezi CNR Expo Yeşilköy’de UNICERA Fuarı’nın 2. holü, b02-b04 no’lu standında ziyaretçileriyle buluşacak.