Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

NIPPON PAINT’TEN HAVA KALİTESİNİ ARTIRAN MINOA PREMIUM SERİSİ

İç mekânlarda yeni çözümler sunan Nippon Paint, Türkiye’de GreenGuard Gold sertifikası alan ilk ve tek boya ürünü Minoa Premium Serisi’ni yaşam alanlarını duvarlarını boyayarak yenilemek isteyenlerin beğenisine sunuyor. İç cephe hava kalitesini artıran Nippon Paint Minoa Premium Serisi, sağlığa zarar veren ağır metalleri içermiyor ve yaşam alanlarının hava kalitesini artırıyor.

İç mekânlarda kullanılan boya, yaşam alanlarındaki hava kalitesini belirleyen başlıca unsurların başında geliyor. İç mekânlarda yeni çözümler sunan Nippon Paint, çevreye ve sağlığa verdiği önemle iç cephe hava kalitesini artırmak için yepyeni Minoa Premium Serisi satışa sundu.

EMİSYON SALINIMI YAPMAYAN, SAĞLIĞA ZARAR VEREN AĞIR METALLERİ İÇERMEYEN SERİ

İpeksi mat dokuda Minoa Premium Silk Matt, mat dokuda Minao Premium Matt, yüksek örtücülüğe sahip Minoa Premium Primer ürünleri emisyon salınımı yapmaz, formaldehit ve alerji yaratabilecek kimyasallar içermez, içerisinde uçucu organik bileşen (VOC) yoktur, sağlığa zarar veren ağır metalleri içermez, aromat bulundurmaz.

YÜKSEK HAVA GEÇİRGENLİĞİYLE İÇ MEKÂNLARDAKİ HAVANIN KALİTESİNİ YÜKSELTİYOR

Minoa Premium Silk Matt ve Matt ürünleri, ABD kaynaklı UL firması tarafından yeşil malzeme kriterlerine uygunluğu test edilerek Türkiye’de GreenGuard Gold sertifikası almaya hak kazanmış ilk ve tek boya ürünü olarak sektörde öncü yerini alıyor. Rahat bir nefes almayı sağlayan içeriği ve yüksek hava geçirgenliği ile iç mekânlardaki havanın kalitesini yükselterek sağlıklı yaşam alanları yaratıyor. Çevreye ve sağlığa duyarlı Nippon Paint Minoa Premium Serisi ürünleri, daha yaşanabilir ortamlar sağlıyor. Hastane, okul, kreş gibi yapılar başta olmak üzere tüm iç mekânlarda kullanılması özellikle tavsiye edilen ürünler arasında yer alıyor.