Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

SARAYROLL PANJUR VE KEPENK SİSTEMLERİ KONFOR VE GÜVENLİK SAĞLIYOR

Saray Alüminyum’un yeni ürünü Sarayroll panjur ve kepenk sistemleri, poliüretan iç dolgusu sayesinde ısı yalıtımını maksimum seviyeye çıkartırken, ses yalıtımı, koruma ve güvenlik konularında da avantaj sağlıyor. 

İnşaat sektörüne 40 yıldır hizmet veren Saray Alüminyum’un ileri düzey teknoloji ile geliştirdiği Sarayroll panjur ve kepenk sistemleri, ısıya ve güneş ışınlarına karşı maksimum koruma sağlıyor.

Yapıların iç mekânını direkt güneş ışınlarından koruyarak eşyaların uzun ömürlü olmasını sağlayan Sarayroll, ses yalıtım özelliği ile kullanıcılarına yaşam kalitesi sağlıyor. Güvenlik sorununa da çözüm getiren sistemler, hem mahremiyetin korunması hem de dışarıdan gelen tehditlere karşı caydırıcı rol oynaması nedeniyle tercih ediliyor.

AKILLI EV SİSTEMLERİ İLE UYUMLU ESTETİK ÜRÜN
Yerli ve yabancı markalı tüm pencere ve kapı sistemleriyle uyum sağlayan Sarayroll, geniş renk seçeneklerinin yanında ahşap desenli olarak da üretilebiliyor. Kalite ve estetiği bir arada sunan sistemler, aynı zamanda akıllı ev konseptiyle uyum içinde otomasyon kolaylığı sağlıyor.

Manuel, butonlu, uzaktan kumandalı ve grup kontrol sistemli olmak üzere değişik kullanım olanakları sunan Sarayroll Türkiye’de monoblok sistemlerde tek parçada en geniş sarıma sahip panjur sistemi unvanını taşıyor.