Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

SERAMİKSAN’DAN UNICERA’YA ÖZEL FISHBONE KOLEKSİYONU

UNICERA Fuarı’na özel olarak hazırladığı Fishbone Koleksiyonu ile Seramiksan yine bir ilke imza attı.

“İyi Tasarım Herkesin Hakkı” mottosuyla tasarımlara imza atan Seramiksan 5-9 Şubat tarihlerinde düzenlenen UNICERA Fuarı için özel olarak hazırladığı Fishbone Koleksiyonu’nu ilk kez sektör profesyonelleri ve ziyaretçilerin beğenisine sundu. 

DOKUZ FARKLI SERİDEN OLUŞUYOR
Alışılmışın dışındaki formuyla dikkat çeken Fishbone Koleksiyonu ahşap, mermer, cement ve patchwork görünümlerinin bir araya geldiği Classic Wood, Nordik, Loft, Cement-Art, Soho, Matrix, Ladin, Illusion ve Nova olarak 9 farklı seriden oluşuyor.

İçerisinde yer alan dokuz farklı serinin bütünsel uyum içinde kullanılabildiği Fishbone Koleksiyonu dekorasyon dünyasına damga vuran ve yaratıcılığı ön plana çıkaran Mix&Match döşeme şekli ile kalıpları kırarak sofistike ve yaratıcı mekanlar vaat ediyor.