Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

TAV BATUM HAVALİMANI’NIN TERCİHİ ALDAĞ GÜVENCELİ CIAT ROOFTOP CİHAZLARI OLDU

TAV Batum Uluslararası Havalimanı’nda Aldağ güvencesi ile Ciat rooftop cihazları tercih edildi. EC plug fanlı rooftop cihazları, CO2 sensörlü filtreleme seçeneği ile iç ortam hava kalitesinin de güvencesi oluyor.

Gürcistan’ın en önemli turizm merkezi olan Batum’da bulunan, iki ülke arasındaki iş birliğinin göstergesi olarak Gürcistan ve Türkiye arasında ortak kullanılan TAV Batum Uluslararası Havalimanı artan yolcu kapasitesi nedeniyle genişletilerek 12.000m² alana kavuştu.

Yılda 3,5 milyondan fazla yolcu taşıma kapasitesine sahip olan yeni TAV Batum Uluslararası Havalimanı’nda, ALDAĞ portföyüne katılan CIAT’ın rooftop cihazları tercih edildi.

4.500–29.725 m/h hava debileri aralığında seçilen CIAT Rooftop cihazları, Ecodesign yönetmeliği EU 2016/2281’de tanımlanan mevsimsel verimlilik oranının oldukça üzerinde oluşu ve R-410A soğutucu akışkanı ile çevresel duyarlılıkları üst düzeyde karşılıyor.

Sulu ısıtıcılı, karışım havalı, EC plug fanlı rooftop cihazları, CO2 sensörleri ile bir dizi filtreleme seçeneği ile iç ortam hava kalitesinin de güvencesini sunuyor.