Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

UYGULAMADA KOLAYLIK SAĞLAYAN, EKONOMİK ÜRÜN: İZOFOM

İzocam’ın geliştirdiği, pratik, ekonomik ve kolay erişilebilir çatı paneli İzofom, 1,5 metre ve altındaki açıklıklarda kullanıma uygun, uygulamada kolaylık sağlayan ekonomik bir ürün olarak öne çıkıyor.

Türkiye’de yalıtım sektörünün öncüsü İzocam, Tekiz ürünü grubuna endüstriyel binalarda kullanılmak üzere geliştirdiği yeni bir ürün daha ekledi. Pratik, ekonomik ve kolay erişilebilir  Poliüretan yalıtımlı 4 cm kalınlıktaki çatı paneli İzofom,  özellikle perakende sektöründeki talepleri karşılayacak. 

ISININ SABİT KOŞULLARDA KORUNMASINI SAĞLAYAN İDEAL ÇÖZÜM

Yaz ayları yaklaşırken gerek yazlıklarda gerekse kafelerde, garajlarda tadilat sezonu açıldı. Her ihtiyaca en uygun çözümü üreten ve yalıtım danışmanlığında sektörünün öncü markası olan İzocam, tam da bu ihtiyaca yönelik özel bir çözüm geliştirdi. İzofom isimli yeni ürün, kümes, ahır ve depo gibi ısının sabit koşullarda korunması ihtiyacı olan alanlar için de ideal çözümler sunuyor.

MONTAJ SÜRESİNİ KISALTIYOR, ISI YALITIMI SAĞLIYOR

AR-GE çalışmalarını sektörün ve kullanıcıların beklentilerine yönelik şekillendiren ve yalıtım sektörünün dünyadaki gelişimini yaşından takip eden İzocam, yalıtımın tüm segmentlerinde faaliyet gösterdiği için çok geniş bir fikir havuzuna sahip. Ürün gamına AR-GE çalışmaları doğrultusunda yeni ürünler ekleyen, yalıtımla ilgili tüm ihtiyaçların karşılanabileceği güçlü bir marka olma özelliğini koruyan ve aynı zamanda ürünün pazara sunulmasının sadece ürünle ilgili olmadığının da farkında olan İzocam, bu nedenle sadece üretimde değil, ürünün verimli şekilde nakliyesi, kolay taşınması, avantajlı depolanması ve kolay uygulanması konularında da akılcı çözümler üretmeye yoğunlaşıyor. Tüm bu vizyonun sonucu sektöre kazandırılan İzofom, hafif ve dayanıklı olması sayesinde montaj süresini kısaltıyor, ısı yalıtımı sağlıyor, hızlı uygulama gerektiren ve geniş açıklıkların örtülmesi gereken tüm yapılarda rahatlıkla kullanılabiliyor. 1,5 m ve altındaki açıklıklarda kullanıma uygun olan İzofom, perakende sektöründeki hızlı erişimle ilgili ihtiyacı karşılamasının yanı sıra, uygulamada da kolaylık sağlayan ekonomik bir ürün olarak öne çıkıyor.