Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

İZOCAM ÖNEMLİ ENERJİ PROJELERİNE ÜRÜN VE YALITIM DANIŞMANLIK HİZMETİ SUNUYOR

Dev enerji projelerinin yalıtım danışmanı İzocam, TÜPRAŞ ve STAR rafinerilerinin yanı sıra, Tufanbeyli, İncirliova ve Soma’daki enerji santrallarının da ürün tedarikçisi oldu. İzocam son olarak enerji projesi referanslarına Irak’ta gerçekleştirilen Besmaya projesini de ekledi.

Türkiye’de yalıtım sektörünün lider kuruluşu İzocam, yurtiçindeki projelerin yanı sıra bölgedeki diğer önemli enerji projelerine de yalıtım danışmanlığı hizmeti sağlıyor. Dünyanın birçok ülkesindeki büyük çaplı rafinerilerin kurulum projelerine ihracat gerçekleştiren İzocam, bu alandaki referans listesine Irak’taki Besmaya projesini de ekledi. İzocam, Enka’nın ana yüklenici olarak Irak’ta gerçekleştirdiği rafineri projesinde, yalıtım malzemeleri hizmeti sundu. Son dönemde Türkiye’de gerçekleştirilen en önemli enerji projelerine de ürün temin eden ve projelerin yalıtım sürecinde sunduğu danışmanlık hizmeti nedeniyle tercih edilen İzocam, bu çerçevede TÜPRAŞ ve STAR rafinelerinin yanı sıra Tufanbeyli, İncirliova ve Soma’daki enerji santrallarının da ürün tedarikçisi oldu.

TÜPRAŞ RAFİNERİSİ’NE YALITIM DANIŞMANLIĞI VE ÜRÜN TEMİNİ SAĞLADI

İzocam, Tüpraş Rafinerisi’ne kalınlık hesabı, belgelendirme gibi yalıtım danışmanlığı hizmetleri de sunduğu işbirliği çerçevesinde projeye; Gemont (80 bin metrekare İzocam Taşyünü Sanayi Şiltesi Tip 750, 10 bin m İzocam Taşyünü Prefabrik Boru), Gemsan (65 bin metrekare İzocam Taşyünü Sanayi Şiltesi Tip 750,6 bin m İzocam Taşyünü Prefabrik Boru, bin metrekare İzocam Manto Taşyünü) ve Tekfen (280 bin metrekare İzocam Taşyünü Sanayi Şiltesi Tip 750, 156 bin m İzocam Taşyünü Prefabrik Boru, 13 bin metrekare İzocam Taşyünü Sanayi Levhası SL2) ürünleri temin etti.

ÜRÜN KALİTE RAPORLARI VE KALINLIK HESABI HİZMETLERİ DE VERDİ

SOCAR’ın İzmir Aliağa’da gerçekleştirdiği Star rafinerisi projesine ise, Gemont (260 bin metrekare İzocam Taşyünü Sanayi Şiltesi Tip 750), Gemsan (100 bin metrekare İzocam Taşyünü Sanayi Şiltesi Tip 750), İlk İnşaat (160 bin metrekare İzocam Taşyünü Sanayi Şiltesi Tip 750) ürünleri temin edildi. Projede İzocam ayrıca yalıtım danışmanlığı çerçevesinde ürün kalite raporları, kalınlık hesabı gibi hizmetler de sundu.

TUFANBEYLİ LİNYİT SANTRALİ’NİN TERCİHİ DE İZOCAM OLDU

Enerji SA yatırımı olan Tufanbeyli Linyit Santrali’nde de İzocam ürünleri tercih edildi. 250 bin metrekarelik bir alanda kullanılan ürünleri temin etmenin yanı sıra İzocam, proje çerçevesinde kalınlık hesabı, metraj hesabı, uygulama detayı, yalıtım danışmanlığı, üretim ve sevk planlama hizmeti verdi.

İNCİRLİOVA VE SOMA’DAKİ ENERJİ SANTRALLARINDA DA İZOCAM İMZASI

3S Kale Enerji A.Ş. tarafından yapılan Aydın İncirliova Jeotermal Santrali, İzocam’ın ürün tedarik ettiği ve danışmanlık hizmeti sunduğu bir diğer proje oldu. İzocam bu projeye 30 bin metrekare İzocam Taşyünü Sanayi Şiltesi Tip 700 ürünü sağladı. Kolin İnşaat’ın yapımını üstlendiği Soma Termik Santralı’nın yalıtımında ise, 60 bin metrekare İzocam Taşyünü Sanayi Şiltesi Tip 700 ürünü kullanıldı.