Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

MARDAV, RAVABER VE STOPER FİRMALARI AYNI ÇATI ALTINDA BİRLEŞTİ

Mardav Yalıtım, Ravaber Yapı ve Stoper Yapı şirketleri, Ravago Grubu’nun inşaat ve yalıtım sektöründe hizmet sunan iş kolu “Ravago Bina Çözümleri” adı altında birleşerek faaliyetlerini sürdürecek.

İnşaat sektörünün tecrübeli markası Mardav Yalıtım, Türkiye’nin ve bulunduğu coğrafyanın en büyük taşyünü üreticisi olan Ravaber Yapı ve Bitümlü su yalıtım membranı üretiminin önde gelen markası Stoper Yapı… Bu üç büyük şirket artık Ravago Grubu’nun inşaat ve yalıtım sektöründe; üretim, satış ve dağıtım faaliyetlerini sürdüren iş kolu “Ravago Bina Çözümleri” adı ile sektöre hizmet verecek.

HIZLI, VERİMLİ, GÜVENLİ MOTTOSUYLA YOLUNA DEVAM EDECEK

Ravago Bina Çözümleri lansman toplantısının mottosu olan  “Hızlı, Verimli, Güvenli” sloganı ile Grup ilerleyen süreçlerde, günümüz koşullarının da gerekliliği olan, daha hızlı performans, kazançlı, verimli ve güvenli ticaret anlayışı ile sektördeki yoluna devam edecek. Ravago Grup bu büyük dönüşümü,  8-10 Kasım 2019 tarihleri arasında Antalya Sueno Deluxe Hotel’de yerli – yabancı müşterileri, tedarikçileri ve iş ortaklarının katıldığı coşkulu bir lansman organizasyonu ile paylaştı.

GALA GECESİNDE 2018 YILI CİRO ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

Toplantıda yeni dönem stratejilerini misafirleri ile paylaşan Ravago Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Onur ve Ravago Bina Çözümleri Ticari Direktörü Alper Doğruer’in yanı sıra, Prof. Dr. Özgür Demirtaş, Türkiye ve Dünya Ekonomisini anlatan sunumu ile misafirlerin büyük beğenisini kazandı. Organizasyonun ikinci günü tedarikçi sunumları ve ürün eğitimleriyle devam ederken, toplantı sonrasında tüm misafirlerin katılımıyla motivasyon aktiviteleri düzenlendi. Gala Gecesi’nde “2018 Yılı Ciro Ödülleri” sahiplerini bulurken, gece keyifli dakikaların yaşandığı Betül Demir konseriyle sona erdi.