Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

BANYOLARDA EZBER BOZAN TASARIMLAR: MOLY SERİSİ

BİEN

Sadelik, estetik, hijyen ve yeniliği birlikte sunan Bien Banyo’nun yeni tasarımlarından Moly Serisi modern formuyla banyoları geliştiriyor. Modern banyolar için yeni bir seçenek oluşturan Moly Serisi, hijyen standartlarını üst seviyede tutarken, işlevselliği ve yaratıcılığı bünyesinde barındırarak banyolara yeni bir soluk getiriyor.

Banyo dekorasyonu; hijyenik koşulların sağlanmasını şart koşarken fonksiyonelliğin estetik kaygılarla uygulanmasını öne çıkarıyor. Islak zeminlere yönelik inovatif ürünler tasarlayan Bien, tüm bu unsurları göz önünde bulundurarak tasarladığı ürünlerle banyoları geliştiriyor.

SADELİĞİ VE ESTETİĞİ BULUŞTURAN YAKLAŞIM

Bien’in formuyla dikkat çeken Moly Serisi, modern banyolar için yeni bir seçenek oluşturuyor. Serinin 52 santimlik No-Rim asma klozeti ve gövde üstü deliksiz lavabosu, geometrik formu ile banyolara estetik bir yaklaşım getirmekte.

HİJYEN STANDARTLARI ÜST SEVİYEDE

Hijyen standartlarını da üst seviyede tutan Bien imzalı Moly Serisi, hijyen standartlarını da üst seviyede tutarken, işlevselliği ve yaratıcılığı bünyesinde barındırarak banyolarda yeni bir ihtiyaca cevap veriyor.