Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

BIEN’DEN ÖZEL EBATLI, SEÇKİN DUVAR KAROSU KOLEKSİYONLARI

Bien’in en son teknoloji ile üretilen 30x90cm ebadındaki Terra, Astoria, Pera, Calacatta Marmi duvar karosu koleksiyonları, doğal görünümlerinin yanı sıra zengin renk, dekor ve dekofon seçenekleri ile mekânlar için sınırsız alternatif oluşturuyor.

Bien’in lükste sınır tanımayan alternatif ürünleriyle tasarlanan mekânlarda, göz alıcı, modern görünümler elde ederek seçkin ortamlara imza atmak mümkün. Bien’in bu anlayışla tasarlayıp ürettiği duvar karosu koleksiyonlarından Terra, Astoria, Pera ve Calacatta Marmi özel ebatlı, zengin renk ve dekofon seçenekleri ile yeni yılın yeni mekânlarında iddialı ve göz alıcı atmosferlerin yaratılmasına imkân tanıyor.

İDDİALI VE DİKKAT ÇEKEN KOLEKSİYON TERRA

Beyaz, gri, gülkurusu, bej ve turkuaz olmak üzere beş ayrı renk seçeneği ile yeni nesil banyolarda iddiasını ortaya koyan koleksiyonun 45×45 cm ebadında yer karosu da mevcut. Özel üretilmiş fon ve dekofonları da bulunan Terra, yüzeyindeki mat görünümüyle dikkat çeken bir koleksiyon.

ASTORIA İLE IŞIL IŞIL BANYOLAR

Bien’in Astoria Koleksiyonu, üzerindeki ince detayları ve modern görünümüyle 2020’nin gözde koleksiyonlarından… Krema, kahve, gri ve turkuaz renk seçenekleri olan Astoria mermer görünümü ile çarpıcı mekânların oluşturulmasını sağlıyor. Dekor, dekofon ve fonlarıyla zengin bir koleksiyon olan Astoria’nın 45×45 cm ebadında yer karosu da bulunuyor. 

SADE VE MODERN BANYOLARA PERA KOLEKSİYONU

Bien’in en yeni teknoloji ile üretilen, Pera Koleksiyonu görünümüyle doğal taşın tüm yalınlığını vadediyor. Beyaz, açık gri ve gri renkleri bulunan koleksiyonun mekânlarda fark yaratacak dekofonları da mevcut. Mat yüzeyi ile varlık gösteren ve 45×45 cm yer karosu da bulunan Pera, farklı malzeme dokularıyla bir arada kullanılarak mekânın istenilen şekilde tasarlanmasına yardımcı oluyor.

CALACATTA MARMI, ADI GİBİ DİKKAT ÇEKEN KOLEKSİYON

Özellikle banyolarda tercih edilen koleksiyon, mermer görünümü ve beyaz rengi ile asaleti simgeliyor. Mermerin ihtişamını yansıtan özel ebatlı koleksiyonda iki ayrı dekor seçeneği ve dekofon, 45×45 cm yer karosu da yer alıyor. Mat yüzeye sahip Calacatta Marmi seramiğin kullanım kolaylığıyla beraber hijyen standartlarını da en üst seviyede tutmaya imkân sunuyor.