Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

BROOKLYN İLE MEKANLAR RUSTİK VE ESTETİK

Dünyanın en büyük kuvars yüzey üreticisi Cosentino’nun yeni geliştirdiği Loft serisinin rengi Brooklyn, sofistike tasarımıyla mekanlara hem işlevsellik hem de estetik getiriyor.

Modernleşen dünyada şehirleşme oranı arttıkça yapıların endüstriyel estetik anlayışı, tasarım ve mimari için de tercih edilmeye başladı. Dünyanın en büyük kuvars taş üreticisi Cosentino, AR-GE departmanının geliştirdiği, iç mekanlar için sofistike bir endüstriyel tasarım sunan Silestone Loft Serisi 2019’da satışa sunuldu.

Serinin renklerinden Brooklyn, kullanıcılara işlevselliğinin yanı sıra estetik bir görünüm sağlıyor. Brooklyn tüm iç mekanlara çağdaş ve modern bir his katarak, farklı kompozisyonlar oluşturabilme imkanı veriyor.

KUVARS YÜZEYLERE YENİLİKÇİ BİR GÖRÜNÜM

Betonun endüstriyel görünümüne yenilikçi ve çağdaş bir hava veren Silestone Loft Serisi’nin yeni Brooklyn rengi, kuvars yüzeylere yenilikçi bir görünüm sunarak, mekanı estetik şekilde öne çıkaracak biçimde tasarlandı.

Brooklyn, gelişigüzel kontrastlar ve efektler ile yoğun bir gri ton sağlıyor. Mekana çarpıcı bir kişilik, rustik ve endüstriyel bir karakter, saf bir güzellik ve şıklık katıyor.

Brooklyn, Silestone’un düşük sıvı emilim özelliğine sahip olmakla birlikte lekeye, darbeye ve çizilmeye karşı dayanıklılık gösteriyor.