Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

BÜYÜK, İDDİALI, ESTETİK, NATUREL: FAMOUS KOLEKSİYONU

BİEN

Bien’in yeni trend banyolar için tasarladığı büyük ebattaki duvar karosu koleksiyonu “Famous” büyüleyici görünümü ile doğal taşın en naturel halini konforla beraber mekana taşıyor.

Bien’in duvar karo koleksiyonlarından olan “Famous” doğal görünümü ve doğal taşın yüzeyindeki incelikleri mekanda yaşatıyor. Bu yılın öncelikli trendlerinden olan doğallığı en ince detaylarıyla barındıran koleksiyon, karar vericiler için güçlü bir seçenek oluşturuyor.

KOLAY TEMİZLEME ÖZELLİĞİYLE HİJYEN STANDARTLARINI DA ARTIRIYOR

40×120 santim ebadında üretilen koleksiyonun mekanlara hareket kazandıracak farklı dekofonları da mevcut. Bien’in kusursuz yüzeye sahip bu koleksiyonu, özel ölçüleriyle mekanda bütünlük duygusunu en üst seviyeye taşıyor. Famous Koleksiyonu kolay temizlenebilme özelliğiyle, hijyen standartlarını da artırıyor.

MEKANIN İSTENİLEN ŞEKİLDE TASARLANMASINA YARDIMCI OLUYOR

En son teknolojiyi kullanarak benzersiz tasarımlara imza atan Bien’in Famous koleksiyonu, farklı malzeme dokularıyla, bir arada kullanılarak mekanın istenilen şekilde tasarlanmasına yardımcı oluyor.