Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Cephelerde Ahşap Şıklığı

Weber

Tüm yapıların iç ve dış cephelerinde kullanılabilen ahşap desenli, saf akrilik esaslı, yüksek UV dayanımlı yeni dekor boyası weber.tex wood star cephelerde farklılık yaratıyor.

Kolay uygulanabilme özelliği, uzun çalışma süresi ve yüksek performansı ile cephelere dekoratif bir çözüm sunan weber.tex wood star; maun, kestane, beyaz ladin, tik, ceviz, meşe ve çam ağaçlarının doğal görüntüsünü cephelere getiriyor. 3L boya ve 0,55L solüsyondan oluşan weber.tex wood star; iki komponentin birbiri ile karıştırılması sonucunda uygulanıyor. weber.tex wood star’ın doğal ağaç renklerini elde edebilmek için, alt yüzeye weber.tex UV star dış cephe boyasının önerilen renklerinden uygulanması gerekiyor. weber.tex UV star ve yeni dekor boyası weber. tex wood star birlikte kullanıldığında hem belirtilen doğal ağaç renklerine hem de UV dayanımlı, yüksek performanslı dış cephelere sahip olunuyor.