Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

ENERJİ VERİMLİLİĞİ VE MODERN YAŞAM ARASINDA BİR DENGE

IQ ALÜMİNYUM SİSTEMLERİ

IQ Alüminyum Sistemleri’nin ürün gamına eklediği Serenad Serisi güçlü izolasyonu ile enerji verimliliği ve modern yaşam arasında bir denge kuruyor.

IQ Alüminyum Sistemleri’nin ürün gamına eklediği Serenad Serisi güçlü izolasyonu ile enerji verimliliği ve modern yaşam arasında bir denge kuruyor. Sürme sistemleri, açılır sistemler, menfez, güneş kırıcı, skylight ve cephe sistemlerinde 21 serisi bulunan IQ Alüminyum Sistemleri; geniş renk yelpazesi sayesinde müşterilerinin isteklerine çözüm sunuyor. Geniş açıklıklar için tasarlanan yeni Serenad Sürme Sistemi güçlü izolasyonu ve kaldır sür kullanım avantajı ile modern yapılara uyum sağlıyor.

YÜKSEK YALITIMLI VE GERİ DÖNÜŞTÜRÜLEBİLİR TASARIMLAR

38 mm genişliğe, 98 mm yüksekliğe sahip Serenad Sürme Sistemi, yüksek performansı ile mekânlara yüksek fayda sağlıyor. Minimal profil kalınlıkları sayesinde dekoratif görünüm sağlayan Serenad Sürme Sistemi, 24 mm cam kalınlığıyla yüksek yalıtım özellikli cam seçeneklerine de olanak sağlıyor. IQ Colors ve IQ Effect renk seçeneğiyle alternatif dekorasyon imkânları sunan seri, enerji verimliliği ve modern yaşam arasında bir denge kuruyor.