Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

FİLLİ BOYA’DAN KIŞ MEVSİMİNDE MEKANLARA CANLILIK VERECEK RENK ÖNERİLERİ

Günlerin kısalmaya başladığı, sıcak günlerin geride kaldığı, gri bulutların çoğalmaya başladığı bu günlerde, Filli Boya yaşam alanları için iç ısıtacak renk önerilerinde bulunuyor.

Kışın soğuk etkisini azaltmak için içinde kırmızı bulunan bej tonlarının kullanımını öneren Filli Boya’nın Renxmatik kartelasından Tan 280 ve Hasır 75 renkleriyle mekanlarda güneşin yüzünü ilk göstermeye başladığı sabah saatlerindeki etkisini hissettiriyor.

KIŞIN SICAKLIĞINI HİSSETTİREN TONLAR

Griden vazgeçemeyenler için yine Filli Boya Renxmatik kartelasından Krom 150 rengi ile capcanlı sarı tonlarda Işıltı 115 rengi birlikte kullanılabilir. Kışın sıcaklığını hissettiren bir başka renk de tarçın tonları. Dumanı üstünde tarçınlı salebin iştah açan pozitif etkisini duvarlara taşımak için Filli Boya Renxmatik kartelasından Tan 240 rengi tercih edilebilir.

YAŞAM ALANLARININ RENKLERİNİ BELİRLEMEK ÇOK KOLAY

İç ısıtacak kış renklerinin evlerde nasıl duracağını görmek isteyenler için kullanıma sunulan Filli Boya’nın ödüllü Mimar Benim uygulaması, kullanıcılara yaşadıkları yerin mimarı olma imkânı sunuyor. Mimar Benim uygulaması ile yaşam alanları, ışık ve gölgelendirme esas alınarak gerçeğe en yakın şekilde renklendirilebiliyor.