Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

KALEBODUR’UN HUED KOLEKSİYONU İLE MEKANLAR KİŞİSELLEŞİYOR

Köklü marka deneyimini ileri teknolojiyle birlikte yeni ürünlerine yansıtan Kalebodur; farklı materyal ve renkleri dengeli bir şekilde bütünleştiren ‘Hued Koleksiyonu’ ile tüketiciye kendi özgün mekanını yaratabileceği yeni bir tasarım vizyonu sunuyor.

Son yılların çağdaş iç tasarım yaklaşımlarında bir manifesto olarak kabul edilen ‘mix&match’ eğilimini yeni ürünlerine yansıtan Kalebodur, ünlü İtalyan tasarımcı Giorgio Mingarelli’nin imzasını taşıyan ‘Hued Koleksiyonu’ ile stil sahibi mekanlar yaratıyor.

KENDİ ÖZGÜN MEKANINI YARATMA İMKANI

Mekanları kişiselleştiren ‘Hued Koleksiyonu’, farklı materyalleri barındırıp, onları dengeli bir şekilde bütünleştirirken, uyumlu alan yaratmak adına malzeme ve renkleri karıştırma fırsatı veriyor. Malzemeler arasındaki kombinasyonun yanı sıra; ahşap, taş, mermer, çimento, cotto, metal gibi yüzeyleri, farklı renk kullanımı ile zenginleştiren ‘Hued Koleksiyonu’, tüketicilere, kendi özgün mekanlarını yaratma imkanı sağlıyor. Yeni koleksiyon ‘beyaz’, ‘bej’, ‘gri’, ‘vizon’, ‘koyu gri’ ve ‘antrasit’ olmak üzere 5 ana renkten oluşuyor. ‘Hued Koleksiyonu’nda, tüm renklerle uyumlu 30×90 cm ve 10×30 cm boyutlarında naturel dekorlar, 10×30 cm boyutlarında mavi, cotto ve tüm renklerle üretilen mix dekorlar da yer alıyor.

YENİLİKÇİ KOLEKSİYON, ‘MİX&MATCH’ YAKLAŞIMIYLA SUNULUYOR

Duvar karoları, porselen karolar, 100×300 cm ile 120×360 cm boyutundaki Kalesinterflex ve 2 santim inceliğindeki dış mekanlara özel porselen karoların birbiriyle döşenmesine imkan sağlayan yenilikçi koleksiyon, ‘mix&match’ yaklaşımıyla tüketici ve profesyonellerin beğenisine sunuluyor.