Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

TEZGAH ÜSTÜ LAVABO SERİSİ AURO İLK KEZ GÖRÜCÜYE ÇIKTI

Seramiksan bu yıl 12’inci defa katıldığı Cersaie Fuarı’nda birbirinden farklı ebat, renk ve desen seçeneğinden oluşan yepyeni fuar koleksiyonunu sergiledi. Seramiksan’ın vitrifiye koleksiyonundaki yeni tezgah üstü lavabo serisi Aura da Cercai’de ilk kez görücüye çıktı.

Seramiksan, İtalya’da düzenlenen Cersaie Fuarı’nda sergilediği yeni koleksiyonu ile beğeni topladı.

Seramiksan, 23-27 Eylül tarihlerinde İtalya’da düzenlenen Cersaie Fuarı’na bu yıl 12. kez katıldı. Seramiksan Cersaie’de birbirinden farklı ebat, renk ve desen seçeneğinden oluşan yepyeni fuar koleksiyonunu sergiledi.

Seramiksan’ın Cersaie’ye özel oluşturduğu yeni koleksiyonunda Gold Calacatta, İnvisible Marble, River, Black Star, Bella, Beton, Mist, Ardezia, İntegra, Aroc, Zeus oluşan porselen ve duvar karosu serileri ile Nest, Marbella, New Travertin, Aroc, Zen, Vision ve Bazalt’dan oluşan yepyeni yer karosu yenilikleri yer aldı.

SERAMİKSAN’IN FISHBONE KOLEKSİYONU İLGİ GÖRDÜ

Türkiye’de ilk kez Seramiksan tarafından, Chevron modeli ile kalıptan üretilen Fishbone Koleksiyonu, Unicera’nın ardından Cersai’de ilk kez sektör profesyonellerinin ve ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

Alışılmışın dışında benzersiz formu ile dikkat çeken koleksiyon, ahşap, mermer, beton, doğaltaş ve patchwork görünümlerinin bir araya geldiği Classic Wood, Nordik, Loft, Cement-Art, Soho, Matrix, Ladin, Illusion ve Nova olarak 9 farklı seriden oluşuyor.

İçerisinde yer alan dokuz farklı serinin bütünsel uyum içinde kullanılabildiği Fishbone Koleksiyonu, dekorasyon dünyasına damga vuran ve yaratıcılığı ön plana çıkaran, Mix&Match döşeme şekli ile   sofistike ve yaratıcı mekanlar vaat ediyor.

AURA CERSAI’DE İLK KEZ GÖRÜCÜYE ÇIKTI

Seramiksan’ın vitrifiye koleksiyonunda yer alan, ilk kez Cersai’de görücüye çıkardığı yeni tezgah üstü lavabo serisi Aura’da fuarda ön plana çıkan ürünler arasındaydı.

Yedi farklı renk seçeneği sunan, ince ve zarif görünümü 3 farklı form ile birleştiren seri, sınırsız hayal gücü ile özgün ve sıra dışı banyolar tasarlanmasına olanak sağlıyor.