Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

VİKO’DAN YENİ LINNERA LIFE: YALIN, ASİL VE SOFİSTİKE

Elektrik anahtarı ve priz sektörünün lider kuruluşlarından Panasonic Life Solutions Türkiye, VİKO markası altında satışa sunduğu, yeni Linnera Life serisi ile yaşam alanlarına estetik ve zarafet katan renklere bambaşka bir yorum getiriyor.

Linnera Life serisinin sedef beyazı, granit grisi ve gece siyahı seçenekleri hayata asil bir dokunuş gerçekleştiriyor. Köşeli hatlar ve yalın tasarım ise elektrik anahtarı ve prizleri ile öne çıkan yeni serinin sofistike görünümünü tamamlıyor.

DOĞANIN KALBİNDEN GELEN IŞILTI: SEDEF BEYAZI

Linnera Life serisinin sedef beyazı alternatifi son derece alımlı ve özel… Sedefin mağrur ve alımlı duruşunu yansıtan tasarım, dekorasyonda “İnci Küpeli Kız” etkisi yaratıyor. Sedef beyazı, özel tasarımının zarafetine yakışacak rengiyle hayatın içinde sizin için parlıyor.

Mother of the pearl

DEKORASYONDA ZAMANIN ÖTESİ: GRANİT GRİSİ

Linnera Life, yaşam alanlarını dünün çizgilerinden arındırmak isteyenler için tasarlanan granit grisi modeli ile zamanın ruhunu yansıtmanın ötesine geçiyor ve yıllara meydan okuyor. Tutkuları besleyen granit grisi tasarım, modern yaşamlar ve dekorasyonlar için kusursuzluğu yeniden tanımlıyor.

GİZEMLİ, FARKLI VE AYRICALIKLI: GECE SİYAHI

Zarif duruşu ve göz alıcı dokusuyla Linnera Life, sizi siyahın en ayrıcalıklı formuyla buluşturuyor. Gece siyahı, detayların bütünü nasıl etkilediğini net bir şekilde ortaya koyuyor. İkonik “Siyah Kuğu” etkisini yaşam alanlarının başköşesine taşıyan model, yaşam alanlarına kendi imzasını atmayı başarıyor.