Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

BÜROSİT’TEN SAĞLIK KURUMLARININ DİNAMİKLERİNE HİTAP EDEN, ŞIK, KULLANICI DOSTU, ERGONOMİK ÇÖZÜMLER

Farklı yaşam alanları için sıra dışı ve özel mobilya çözümleri sunan, 3.000’in üzerinde ürün seçeneği ile yılda 485.000 parça ofis mobilyası üretim kapasitesine sahip olan Bürosit, 11 yurt dışı temsilciliği ve Türkiye’deki yaygın satış ağıyla 35 ülkede kullanıcıları Bürosit konforuyla buluşturuyor. Sağlık kurumlarının dinamiklerine hitap eden mobilya çözümlerinde de öncü olan marka, Ankara Bilkent Şehir Hastanesi’nin genelindeki idari ofislerden hekim odalarına, ameliyathanelerden call center’a, CCTV odasından bankolara kadar birçok alanda şık ve fonksiyonel ürünleriyle göz doldurdu.

1989 yılında Türkiye’nin en önemli sanayi şirketlerinden Ermetal bünyesinde, Bursa’da kurulan Bürosit bugün Bursa’daki 27.000 m2’yi aşan üretim tesislerinde; stadyum ve ofisten, kültür merkezi ve kampüslere kadar tüm sosyal yaşam alanları için mobilya çözümleri üretiyor.

YENİ NESİL ÜRÜNLERİMİZDE SIRA DIŞI BİR TASARIM YAKLAŞIMI BENİMSENDİ

Yenilikçi bir marka olmanın verdiği misyonla küresel yeni trendleri yakından takip ettiklerini ve ürünlerini bu doğrultuda geliştirdiklerini söyleyen Bürosit Genel Müdürü Turgay Çalışkan, “Yeni nesil ürünlerimizi tasarlarken kullanıcıların içinde bulundukları ruh halini, yani modlarını anlayan ve onlara bu çerçevede bir kullanım deneyimi sunan sıra dışı bir tasarım yaklaşımı benimsendi. Bu ürünlerin her biri “Yaratıcılık”, “Özgürlük”, “Takım Ruhu”, “Mutluluk” ve “Odaklanma” olarak belirlediğimiz modlara uygun şekilde tasarlandı ve her birinin iletişim süreci, tasarım amacına uygun şekilde planlandı” dedi.

Bürosit Genel Müdürü Turgay Çalışkan

SAĞLIK KURUMLARININ DİNAMİKLERİNE HİTAP EDEN MOBİLYA ÇÖZÜMLERİNDE DE ÖNCÜ BİR MARKAYIZ

Bürosit’in, ürün tasarladığı birçok sosyal alana ek olarak, sağlık kurumlarının dinamiklerine hitap eden mobilya çözümlerinde de öncü bir marka olduğunu belirten Turgay Çalışkan, şunları söyledi; “Hastane ortamının kendine özgü atmosferini canlandırmak, hasta ve hasta yakınlarının bekleme alanlarındaki konforunu arttırmak amacıyla planladığımız her bir dokunuşla, sağlık sektörüne değer katan çözümler üretmek için çalışıyoruz. Sağlık sektörü, hızla gelişen tıbbi teknolojilere paralel olarak gerek Avrupa’da gerekse küresel alanda büyük bir büyüme ivmesine sahip. Modern tıbbın tanı ve tedavi yöntemlerinde yaşanan ilham verici gelişmeler, aynı zamanda bu teknolojilerin kullanıma sunulduğu sağlık yapılarında da iyileştirmelere, büyük ve görkemli hastanelerin yapımına önayak oluyor.”

ANKARA BİLKENT ŞEHİR HASTANESİ’Nİ BÜROSİT KONFORUYLA DONATMANIN GURUR VE MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ

Ülkemizde özellikle son yıllarda Cumhurbaşkanlığı ve Sağlık Bakanlığı öncülüğünde hayata geçirilen şehir hastaneleri projelerinin, hem bulundukları şehre hem de bölgenin sağlık hizmetleri talebine üst düzeyde yanıt veren mega projeler olarak ön plana çıktığını vurgulayan Çalışkan, “Hem özel hem de kamu sermayeli yatırımlarla devam eden bu büyüme, sağlık kurumlarını ziyaret eden devasa kitlenin sağlık dışındaki beklentilerini karşılayacak yenilikçi çözümler üretme gerekliliğini de beraberinde getiriyor. Tam da bu noktada sağlık sektörünün konfor ve şıklık talebine temas eden kullanışlı mobilya çözümlerimizle hem sağlık çalışanlarını hem de hasta ve hasta yakınlarını memnun etmeyi ilke ediniyoruz. Sahip olduğumuz sektörel birikim ve profesyonel tasarımcıların yeni nesil ürünlerimizle sağlık projelerinin en çok tercih edilen markalarından olmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda 3 yılda hayata geçirilen Ankara Bilkent Şehir Hastanesi’ni Bürosit konforuyla donatmanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. 3711 yatak kapasitesiyle günlük 100 binin üzerinde Ankaralıyı ağırlaması beklenen Bilkent Şehir Hastanesi, Avrupa’nın en büyük, dünyanın ise tek seferde inşa edilen en büyük hastanesi olma unvanıyla Bürosit’in en değerli projeleri arasında yerini aldı” dedi.

ULUSLARARASI TRENDLERİ YAKINDAN TAKİP EDEREK KULLANICI DOSTU VE ERGONOMİK ÇÖZÜMLER SUNUYORUZ

Proje genelindeki idari ofislerden hekim odalarına, ameliyathanelerden call center’a, CCTV odasından bankolara kadar birçok alanda Bürosit’in şık ve fonksiyonel mobilya çözümlerinin tercih edildiğini aktaran Turgay Çalışkan, hastane bünyesinde yer verilen göz alıcı kütüphanenin de yine Bürosit konforuna emanet edildiğini söyledi. “Küresel çapta böylesine kapsamlı projelerde tercih edilen Bürosit ürünlerinin sahip olduğu kaliteyi ve yarattığı prestij algısını daha da pekiştirmek adına; kullanıcıların beklentilerini öngörerek elde ettiğimiz iç görüleri iyi benimsiyor, farklı ihtiyaçlara uygun en iyi ürünleri geliştirmek için çalışıyoruz” diyen Çalışkan, çalışma ve bekleme alanlarında öne çıkan uluslararası trendleri yakından takip ederek kullanıcı dostu ve ergonomik mobilya çözümleri sunmaya devam ettiklerini belirtti.