Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

İş Sağlığı Ve Güvenliği Zirvesi İzmir’de Gerçekleşti

İş Sağlığı Ve Güvenliği Zirvesi

11-13 Ekim tarihleri arasında düzenlenen İş Sağlığı ve Güvenliği Zirvesi’nde ulusal ve uluslararası firmalar, iş sağlığı alanındaki deneyim ve uygulamalarını paylaştı.

5’inci İş Sağlığı ve Güvenliği Zirvesi Türkerler Holding’in hayata geçireceği Mahall Bomonti İzmir projesi ana sponsorluğunda düzenlendi. Zirvede ulusal ve uluslararası pek çok şirket ile iş sağlığı ve güvenliği uzmanı konuşmacı olarak yer aldı. Türkerler Holding Genel Koordinatörü Prof. Dr. Atilla Sezgin, “Türkerler Holding olarak, çok uzun zamandır inşaat sektörünün içerisindeyiz. Deneyimlerimizle iş sağlığı ve güvenliği özelinde sektörü yönlendirecek pozisyondayız. Mahall Ankara, Çiftçi Towers ve Mahall Bomonti İzmir projelerinde en önem verdiğimiz konu iş sağlığı ve güvenliği. Çünkü iyi bir projenin temelleri sağlamlıkla ve çalışanlarını önemsemekle atılır.

“Önümüzdeki dönemde iş sağlığı ve güvenliğini daha fazla geliştirmek, yaptıklarımızın üzerine daha fazlasını katmak üzerine çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” diyerek Türkerler Holding’in iş sağlığı ve güvenliğine verdiği önemi belirtti.”

“İş Sağlığı Ve Güvenliğinin Tüm Sektörlerde Önemsenmesini Arzu Ediyoruz”

Türkerler Holding’in 5. İzmir İş Sağlığı ve Güvenliği Zirvesi ana sponsorluğunu üstlenmesinin sebebini konunun önemi hakkında sektöre liderlik etmek olarak açıklayan Türkerler Holding İş Güvenliği Şefi Caner Cehiz, “Biz iş sağlığı ve güvenliği konusunda gerek teknik uygulama gerekse eğitim açısından tüm sorumluluklarını yerine getiren bir firmayız. Bu konudaki çalışmaları, dünyadaki yenilikleri sürekli takip ediyoruz. Deneyimlerimizi bu yönde geliştiriyoruz. İş sağlığı ve güvenliğinin tüm sektörlerde önemsenmesini arzu ediyoruz. Çalışmalarımızın sektörlere örnek olmasını umuyoruz” dedi. İş sağlığı ve güvenliği uygulamalarının ve deneyimlerinin katılımcılarla paylaşıldığı Zirve’de, çalıştay, panel ve oturumların yanı sıra teknik gezilerle tarih ve kültür gezileri de düzenlendi.