Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

İSTANBUL, MODERN SANAYİ MERKEZİ İLE TANIŞIYOR

Yeni bir mimari anlayışla tasarlanan, sadece fonksiyonel değil kazanca da odaklı bir proje olan Modern Sanayi Merkezi, Esenyurt’ta yükseliyor. Alzamil-Etiman-Haliç Sanayi Kooperatifi işbirliği ile gerçekleştirilen ve sanayide yepyeni bir döneme imza atması planlanan Modern Sanayi Merkezi, 79 bağımsız bölümden oluşuyor.

Mimari özellikleri, lokasyonu ve pek çok üretime uygun modüler yapısı ile ayrıcalıklarla dolu bir sanayi anlayışının yansıması Modern Sanayi Merkezi, iş yeri ve depolama alanlarıyla modern ve kişiselleştirilebilir sanayinin merkezinde yerini almak isteyenleri bekliyor.

YENİLİKÇİ, İDDİALI, GÖZ ALICI MODERN SANAYİ MERKEZİ

Alzamil – Etiman – Haliç Sanayi Kooperatifi işbirliği ile gerçekleştirilen ve sanayide yepyeni bir döneme imza atması planlanan Modern Sanayi Merkezi, iş dünyası için farklı, yenilikçi ve alışılmadık bir soluk olarak nitelendiriliyor. İnşaatının yüzde 70’i tamamlanan proje; iş yerini taşımak isteyen, yeni iş yeri açmayı hedefleyen üreticilerin yanı sıra yüksek tonajlı depolama alanına ihtiyaç duyan lojistik firmaları ve yerli-yabancı yatırımcı için de cazibe merkezi olmaya aday.

HER İHTİYACA UYGUN MODÜLER DEPOLAMA, SANAYİ VE ÜRETİM ALANLARI

Modern Sanayi Merkezi, 7 metre tavan yüksekliği, 13.5 metre yol genişliği, her yönden tır girişine imkân veren rampaları, yüksek tonajda depolamaya elverişli depolama teknolojisine sahip altyapısı ve ihtiyaca göre ayarlanabilir elektrik altyapısı gibi fonksiyonel özelliklerinin yanı sıra kolay ödeme planları, benzersiz lokasyonu ve yüksek kira getirisi ile de kazanç odaklı bir proje… 28 dönüm arazi üzerinde 110.000 metrekare kapalı alan olarak inşa edilen ve 76.000 metrekare kullanım alanına sahip proje 200 metrekareden 13.000 metrekareye her ihtiyaca uygun modüler depolama, sanayi ve üretim alanlarına sahip. 79 bağımsız bölümden oluşan projenin yüzde 25’i şimdiden satıldı.