Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

DYO “MİMARİDE YEŞİL VE MAVİNİN SONSUZ TONLARI” İÇİN ARCHISECTIONS ZİRVESİ’NDEYDİ

DYO

DYO, bu yıl “mimaride yeşil ve mavinin sonsuz tonları” temasıyla ikincisi düzenlenen Uluslararası Mimarlık, Ekolojik ve İnsan Odaklı Yapılaşma Zirvesi: Archisections’nin sponsorları arasında yer aldı.

Archisections Koordinatörü Yüksek Mimar Sevinç Ormancı’nın açılışını yaptığı zirvede katılımcılar “Yeşil ve mavinin sonsuz tonlarının hâkim olduğu sürdürülebilir ekolojik dengeyle konforlu yaşam alanları yaratılabilir mi?” sorusuna yanıt aradı. Sektöre yön veren yaklaşık 500 profesyonelin katılımıyla gerçekleştirilen II. Archisections İstanbul Konferansı’nda ünlü Malezyalı Mimar Ken Yeang da “Yeşil ve mavide son trendler” konulu bir konuşma yaptı. DYO, 19 Ekim’de gerçekleştirilen Archisections Zirvesi’nde özel standı ile yer aldı.

DYO Boya Fabrikaları Pazarlama Direktörü Melek Soklangıç Dinçer, Teknik Servis ve DYO Akademi Müdürü Pınar Şimşek ile Yalıtım ve Direkt Satışlar Müdürü Hakan Yılmaz, geçen yıl “yalıtım 4.0” sloganı ile lanse edilen DYO’nun çevreci yalıtım markası Dyotherm hakkında stantta katılımcıları bilgilendirdiler. Ayrıca ziyaretçilere “DYO Renk Pınarı Makinesi”nde hazırlanan numune boyalar da hediye edildi. Ünlü mimar Ken Yeang da sunumunun ardından DYO’nun standını ziyaret ederek ürünler hakkında bilgi aldı.