Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

EPS SANAYİ VE PAYDAŞ KURUMLARI DİYARBAKIR’DA BİR ARAYA GELDİ

EPS Sanayi Derneği tarafından İZOSET desteği ile gerçekleştirilen “EPS Sanayi & Paydaş Kurum Buluşmaları” toplantısı 11 Mart 2020 tarihinde Radisson Blu Diyarbakır’da gerçekleştirildi.

Kamu otoritesi, müteahhitlik sektör temsilcileri ve sanayicilerin katıldığı toplantı, EPSDER Yönetim Kurulu Başkanı Erdem Ateş’in açılış konuşması ile başladı.

Toplantıda EPSDER Genel Sekreter Yardımcısı Akın Türkoğlu, EPS Sanayi Derneği hakkında katılımcılara bilgi verirken, Prof. Dr. İbrahim Uzun tarafından Isı Yalıtımı ve Isı Yalıtım Malzemeleri – TS825 ve Enerji Kimlik Belgesi sunumu gerçekleştirildi.

EPSDER Genel Sekreteri Murat Kenet tarafından EPS’nin farklı kullanım alanları ve inşaat mühendisliğinde hafif dolgu malzemesi olarak kullanımı – GEOFOAM ve EPS ile ilgili yöntemler sunumu gerçekleştirildi.
Günün son sunumunda ise, ÇEVKAK Laboratuvar Yöneticisi Nazan Arslan tarafından ısı yalıtım malzemelerinin ve ısı yalıtım sistemlerinin standartları ve ÇEVKAK sunumları gerçekleştirildi.