Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

HEKİM YAPI 15. BAYİ TOPLANTISINI KIBRIS’TA GERÇEKLEŞTİRDİ

Kurulduğu günden bugüne yaptığı yatırımlar ve AR-GE çalışmalarıyla sektöre öncülük eden Hekim Yapı A.Ş. Bayi Toplantısı’nın 15’incisini, Kıbrıs Concorde Luxury Resort’de gerçekleştirdi. Toplantıya yurt içinden ve yurt dışından gelen 90’ın üzerinde Hekim Yapı bayisi katıldı.

Hekim Yapı A.Ş. her yıl geleneksel olarak düzenlediği Bayi Toplantısı’nın 15’incisinde, Kıbrıs Concorde Luxury Resort’de, 6-9 Şubat 2020 tarihleri arasında harika bir organizasyonla bayilerini ağırladı. Toplantıya yurtiçinden ve yurt dışından gelen 90’ın üzerinde Hekim Yapı bayisi katılım gösterdi. Organizasyonun ilk günü; Hekim Yapı çalışanları tarafından karşılanan bayiler, akşam yapılan Hoş Geldin Buluşması’nda düzenlenen yarışma ile güzel vakit geçirdiler ve ödüller kazandılar. İkinci gün, Türkiye genelindeki bayilerin kendi yaptığı projelerinin detaylarının anlatıldığı çalıştay ile başladı. Çalıştayda ayrıca HekimColorBoard kendinden renkli fibercement doğal çimento levhalarla ilgili olarak, Hekim Yapı uzman kadrosu tarafından tüm bayilere genel bilgilendirmeler yapıldı. Öğleden sonra Girne gezisi ile şehrin güzelliklerini keşfetmeye çıkan Hekim Yapı bayileri, akşam düzenlenen tavla ve bowling turnuvalarında kıyasıya bir mücadeleyle eğlenerek vakit geçirdiler. Organizasyonun üçüncü gününde; HekimBoard Pazarlama ve Satış Müdürü Aysun Ecin’in sunumuyla gerçekleşen ana toplantı, Hekim Holding Yönetim Kurulu Başkanı Öner Hekim’in hoş geldin konuşması ile başladı. Hekim Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve Yapı Malzemelerinden Sorumlu Teknik Başkan Yardımcısı Özge Hekim ise konuşmasında, Yapı Sektörü ve genel çalışmalar hakkında bilgi verdi.

HEKİM YAPI İHRACAT FAALİYETLERİNİ ARTIRACAK

Hekim Yapı Pazarlama ve Satış Koordinatörü Abdullah Yaylı; 2019 yılında yapılan satış ve pazarlama faaliyetleri, sektörün genel değerlendirmesi, dünyadaki gelişmeler, genel işleyiş ve 2020 planları konusunda rakamlarla ve grafiklerle bayileri bilgilendirdi. Özellikle ihracat konusuna ağırlık verdiklerini ve 2019 yılında çok başarılı sonuçlar elde ettiklerini ileten Abdullah Yaylı, yaptıkları çalışmalarla 2020 yılında da ihracat faaliyetlerinin artacağını belirtti.

BAYİLİK SİSTEMİ, DÜZENLENEN PANELDE ELE ALINDI

Ana toplantı sırasında HekimBoard, HekimPanel, HekimPor ve ihracat bayilerinin katılımlarıyla gerçekleştirilen bayi panelinde; bayilik sistemi, bayilik sisteminin Türkiye’deki geleceği ve Hekim Yapı’nın bayilik sistemi konusundaki duruşu hakkındaki görüşler belirtildi. Pazarlama ve Satış Koordinatörü Abdullah Yaylı’nın moderatörlüğünde geçen panel, her yıl olduğu gibi büyük bir ilgiliyle karşılandı. Ardından çeşitli kategorilerde dereceye giren bayilere; Hekim Yapı Pazarlama ve Satış Koordinatörü Abdullah Yaylı, Yönetim Kurulu Üyesi ve Yapı Malzemelerinden Sorumlu Teknik Başkan Yrd. Özge Hekim, Yönetim Kurulu Üyesi İdari ve Mali İşler Başkan Yrd. Aydan Hekim Denizoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Hazır Yapı Grubu Üretim ve Yatırımlardan Sorumlu Teknik Başkan Yrd. Handan Hekim Seçkin, Yönetim Kurulu Başkanı Öner Hekim tarafından plaket ve hediyeleri takdim edildi. Bu yıl Öner Hekim Özel Ödülü ise, tüm ürünlerde gösterdiği üstün başarı sebebiyle Özyangıncı Yapı Malz. İnş. Tesisat San. ve Tic. A.Ş.’ye verildi. Ana toplantı sonrasında Hekim Yapı bayileri, gala gecesine sanatçı Serap Saray ile başladı. Yönetim Kurulu Üyeleri ve ciro birincisi bayilerle birlikte gerçekleşen pasta kesimi, tavla ve bowling turnuvası ödül töreni, gala gecesine özel çekiliş ile verilen hediyelerle geceye devam edildi. İlerleyen saatlerde sanatçı Sevcan Orhan’ın sahne performanslarıyla, hafızalardan silinmeyecek bir müzik şöleni yaşandı. Toplantı, 2020 yılı ile ilgili karşılıklı güzel dileklerle ve hafızalarda güzel izler bırakarak sona erdi.