Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

KORDSA KRATOS İLE SAO PAULO BETON FUARI’NA KATILDI

Kordsa uluslararası sentetik fiber pazarında ilk Türk ürünü olan KraTos’u Brezilya’daki Sao Paulo Beton Fuarı’nda tanıttı. Kordsa Beton Fuarı’nı Brezilya’daki iş fırsatlarını yakalamak için fırsat olarak değerlendiriyor.

Kordsa, inşaat güçlendirme donatıları KraTos’u Güney Amerika’da çimento ve beton sektörünün inovatif ürünler ve teknolojilerini içeren önemli buluşmalarından biri olan Sao Paulo Beton Fuarı’nda sektör profesyonelleriyle buluşturdu. Kordsa’yı fuarda Brezilya’daki şirketi olan Kordsa Brasil S/A temsil etti.

Lastik ve inşaat güçlendirme ile kompozit teknolojileri pazarlarının global oyuncusu Kordsa, 14-16 Ağutos tarihleri arasında Sao Paulo’da gerçekleşen 12. Güney Amerika Beton Fuarı’na katıldı.

KORDSA’NIN BİR ÜRETİM TESİSİ DE BREZİLYA’DA BULUNUYOR
Şirketleri, müşteri adayları ile buluşturan fuar sektör oyuncularının yeni ürünlerinin tanıtımı için ideal bir platform oluşturuyor. Dünya genelindeki 12 üretim tesisinden biri de Brezilya’da bulunan Kordsa ise Beton Fuarı’nı Brezilya’daki iş fırsatlarını yakalamak ve yeni iş kollarını fabrikası olan yerel bölgelerde de yayabilmek için bir fırsat olarak değerlendiriyor.

 Fuara, makine aletleri, hafriyat ve zemin işleme ekipmanları, beton pompaları, kesme ve katlama makineleri, kamyon üreticileri, ölçüm ekipmanları, kalıplar ve dolgular, yazılım şirketleri ve analitik laboratuvarları dahil olmak üzere 150’den fazla segmentte  yer alan 400’ün üzerindeki hazır beton tedarikçileri, çimento tedarikçileri, hazır beton ve çimento katkı tedarikçileri, tedarikçilerin ticari müşterileri, yerel ve uluslararası müteahhit şirketler, eyalet ve devlet kuruluşlarında çalışan karar vericiler katıldı.

 Kordsa fuarda yenilikçi inşaat güçlendirme donatıları KraTos’u sergiledi. Uluslararası sentetik fiber pazarında ilk Türk ürünü olan KraTos, hızlı uygulanabilirliği, kullanım kolaylığı, verimliliği, iş gücü ve yüksek performansı nedeniyle birçok prestijli projede tercih ediliyor.

Kordsa standını ziyaret eden fuar katılımcıları ilk elden ve yakından Kratos’un özelliklerini öğrendiler ve Kordsa’nın sentetik fiber donatıları konusundaki yetkinliklerini görme şansını yakaladılar.